Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nauczycielka i nastolatek.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, na TLC, czy tvn style sa programy o tych zdemoralizowanych brytolach, w praktyce się okazuję, że "mamusia" lat 14 płaczę, bo nie może iśc na impreze, a tatus lat 15 jest wściekly na obowiazki i ucieka z kumplami palic trawe. A koniec koncow dzieciaki sa na glowie dziadkow. Nie chce takiego modelu spolecznego, ja dziekuje. :pirate: To nie to samo, co 1000 lat temu, gdy 13 latka i 15 latek juz za siebie odpowiadali, i normalnie zakladali rodziny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, szczerze mowiac przeraza mnie to... no jak oni chca wychowac nastepne pokolenie?

Jak to jak Polacy będą za nich zapieprzać ;) zresztą my tam postronni w UK nie widzimy tych elit czy middle class którzy wszystkim sterują a doły to mają być tylko przygłupawi konsumenci. Tam jakiś koleś ma 30 dzieciaków każde z inną i na wszystkie łoży państwo, jemu się ie opłaca pracować bo by alimenty wszystko zżarły, państwo daje to trzeba korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, powrocmy na wlasciwy tor tematu. Co mnie jakies UK obchodzi :mrgreen:

light, foty, foty. Racja, potrzebne sa dowody :P

 

 

Jak nikomu sie nie uda namierzyć fot tej delikwentki, to proponuje plan B: przerobienie wątku na foty MILF'ów nauczycielek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies cos bylo, ze w jakims kraju zwolnili jakas nauczycielke z pracy, bo byla zbyt seksowna i dezorientowala chlopakow :mrgreen:

 

Ja mialem kilka takich w szkole... Masakra :P:P:P Normalnie rakiety straszne, każdy sie oglądał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał zwrócić uwagę na podejście do tematu. Kobiety pedofilki traktuje się dużo pobłażliwiej niż pedofilów.

Polański spał z 13-latką. Pedofil i zworodnialec. Ksiądz się zabawia z dziećmi, które do niego "lgną"? Zboczeniec.

 

A tu wychodzi, że 36 latka uprawiająca seks z dzieciakiem nie jest taka zła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, to nie mialbys skrepowania z duzo mlodza sprobowac?

Interesują mnie niewiasty w przedziale pomiędzy 16, a 40 rokiem życia. :pirate:

A najbardziej jednak lubię osiemnastki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies cos bylo, ze w jakims kraju zwolnili jakas nauczycielke z pracy, bo byla zbyt seksowna i dezorientowala chlopakow :mrgreen:

 

Ja mialem kilka takich w szkole... Masakra :P:P:P Normalnie rakiety straszne, każdy sie oglądał

Niestety, ja mialem do tej pory same bazyle. Zazdroszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, faktem jest ze sypiali ze soba ( co trudno mi pojac bo co do cholery moze pociagac dorosla kobiete w 14 latku? :shock: no chyba ze wygladal duzo dojrzalej ale i przepasc mentalna przeciez jest) ale co do siebie czuli nie wiemy chociaz brukowce pisaly ze byl w szpitalu przy niej i caly zcas trzymali sie za rece wiec jakies emocje im towarzyszyly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was zwyrole :D Miałem w podstawówce wychowawczynię w kl 4-6 w wieku chyba równo 30-letnią, o mega seksownej figurze, szczupła i dość niska równa nam wzrostem, pamiętam jak chłopaki wypatrywali czy przyjdzie w mini do szkoły, pewnie seksualne marzenie każdego z nich, a ja się im dziwiłem bo dla mnie jednak, mimo, że szybciej od rówieśników dojrzewałem i miałem ciśnienie hen wysoko wówczas, nie to co teraz, to jednak była zawsze aseksualne dla mnie w tym czasie, taka różnica wieku, doświadczenia życiowego, dojrzałośći emocjonalnej itd., do tego była zbyt miła dla mnie, byłem jej najlepszym uczniem i znała trochę moją matkę, ja bym się przeraził jakby jakimś cudem doszło nawet do nieznacznej intymnej sytuacji wówczas a Wy kurde żyliście wtedy takimi marzeniami co dzień ;p A już nie wspomnę co się działo na wycieczce klasowej, jaki był szał i mrowisko w gaciach pośród chłopaków po dniu na basenie :mrgreen: co tam koleżanki z klasy z na siłę zamontowanymi biustonoszami.

 

Wiem, że pierdolę od rzeczy jak po beczce piwa ale dziś tyle mi tylk ozostało :lol:

 

 

Takie szczenięce marzenia były i będą zawsze, burza hormonów, zawsze będę uważał, że taka sytuacja świadczy tylko o opóźnieniu emocjonalnym nauczycielki albo jakimś pociągu lekko pedo, tudzież akcie desperacji lub pod wpływem alkoholu/dragów ;) chociaż może i taka naiwna miłość też, było kiedyś w USA, że po pobycie w więzieniu nauczycielka wyszła za mąż za swojego 'molestowanego' ucznia ;)

nie zgodzę się też, że to jakaś tam wina wszechobecnej seksualizacji, myślę, że zjawisko stare jak świat, kiedyś tylko nie było stalkingu i wywlekania wszystkiego na publiczne forum, trochę to żenujące to zainteresowanie wszystkich co ludzie robią z zawartością swouch majtek, sprawa wyłącznie ich i najbliższego otoczenia żeby to rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Dobrze prawisz, ja bym obstawiał deperatke, chociaż nie raz są wyrośnieci kolesie w tym wieku, może był jakiś zmutowany, jurny i wyjatkowo dojrzały, echhhh szkoda że nie było mi dane żadnej nauczycielki ten tego..., chyba że zapisze sie na wieczorowe 8) mam nadzieje, że poznam jakąs tajlandzką piękność, spłodzimy przystojnego syna i będe mu mógł przybić piątke, że zaliczyl w liceum swoją nauczycielke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×