Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica natręctw? - WĄTEK ZBIORCZY


Przemoo18

Rekomendowane odpowiedzi

skalar mam podobne objawy po prostu nie mam ochoty dac buziaka czy przytulic mojego chłopaka. Czasem nawet denerwuje mnie jak mnie dotyka ale jak nie widze go jeden dzień to usycham z tęsknoty sadze ze to co opisales to objaw nerwicy. Tez się balam ze może przestalam go kochac ale teraz wiem ze kocham go z całego serca i mam nadzieje ze jak wyzdrowieje będzie tak jak dawniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tkwie w związku na odległośc i tu tez problem, tylko dlaczego mam mysli, ze moge kochac byłą, jesli wczesniej nie myslalem o niej nie zastanawialem się, nie tesknilem czy cos, czasami jedynie jakies wspomnienie, jakas sytuacja mi sie przypomniala nic wiecej i ten strach, że mogę ją kochac. Ale czy mozna dalej kochac byłą ponad rok po rozstaniu nie utrzymywając z nia jakiegokolwiek kontaktu co jedynie czesc na chodniku, nic wiecej. Nie wiem jak sobie z tym poradzic. Elo miałem objawy nn, napisałem je w poprzednich postach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to masz typowe objawy nerwicy takie o jakich pisza w necie?

 

-- 13 lis 2013, 20:09 --

 

ja mam zdiagnozowana nn i dobrze Ci radze jeżeli podejrzewasz u siebie nerwice nie czekaj tylko zglos się jak najszybciej po pomoc. Ja gdybym 3 lata temu kiedy wystapily pierwsze objawy zglosila się do lekarza moje zycie może teraz byłoby normjalne. A nie tak jak teraz kiedy musze wlaczyc sama ze soba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba mam to w genach a u Cb nikt nie miał nerwicy?

 

-- 13 lis 2013, 20:46 --

 

sylwek31 fajny watek. Nie wiedziałam ze Justin tez choruje i mam nadzieje ze to nie jest tak jak napisali nowy trend wśród gwiazd bo największemu wrogowi bym takiej choroby nie zyczyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja doskonale wiem skąd to mam, tylko wtedy byłem zbyt mały i nikt mi pomógł. Uświadomiłem sobie to w życiu dorosłym.

Ale zawsze można walczyć o swoje życie i osiągać świetne rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie choroba rozwijała się stopniowo poprzez sprawdzanie czy okna okna są zamknięte i drzwi. Potem doszło podejrzenie choroby psychicznej, lęki przed zrobieniem komuś krzywdy i cały taki nasz standard. Ale mimo tego wszystko można wyprostować i normalnie żyć choć potrzeba dużo walki. A na moją chorobę miało wpływ pewne traumatyczne przeżycie w wieku 8 lat.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni, tak mówią heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no racja. Ja mam wlasnie takie objawy ze pojawiają się zle natrętne myśli i musze kilkakrotnie powtarzac dana czynność. Dla niektórych jest to smieszne ale nawet nie zdaja sobie sprawy co czuje taka osoba której wydaje się ze jest odpowiedzialna za wszystkich i boi się o wsztskich. Moje zycie teraz wykonywane codziennie czynności ograniczam do minimum by nie musiec non stop powtarzac. A pewnie nie chcesz opowiadac o tym co Cie zlego spotkalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wiem skąd mi się to wzielo, zrobiłem pewną rzecz, ktora myslalem, ze zranilem partnerke, zaczalem czytac w necie rozne opinie na ten temat zaczalem sie bac, miesiac tlumilem to w sobie, lecz po miesiacu sie przyznalem, ona sie usmiechnela i powiedziala, ze to nic takiego i od tego czasu mam te mysli, ze cos zrobilem, ale nie jestem pewien lecz sie boje, ze tak bylo badz tak jest... Kiedys mialem podobna sytuacje, ale to bylo 1 natrectwo trwajace miesiac, lecz jakos potrafilem sobie poradzic i na 2 lata mialem spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to od czerwca, w tym tyg rozpocząłem terapię, w grudniu mam kolejną wizytę u psychiatry, lecz teraz chyba zdecyduję się na tabletki bo nie mogę już tak żyć, chce robić to co inni ludzie, cieszyć się życiem a nie rozkminiać coś co jest totalnie abstrakcyjne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest na zasadzie szukania sensownego wytlumaczenia, ze tak nie jest, lecz dana mysl nakazuje ci sie zastanowić, przy czym masz lęk i się nakręcasz, że może tak jednak jest. Ja też nie rozumiem np ludzi którzy np musza ciagle myć ręce lub podobne zachowania, ze wzgledu, iż mam inne objawy, ale czy to nerwica - to stwierdzi psychiatra, moze naprawde sam sobie robię pod górke lecz po co mialbym to robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×