Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robicie w chwilach załamania?


witaminka

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham wtedy smutnej muzyki, kiedyś brałam do ręki pamietnik, lecz teraz mi z tym przeszło, piszę wierszę i czuję się opuszczona. Teraz gdy mam neta w takich chwilach poprostu wchodzę na tą stronę, nie czuję się wtedy taka samotna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozpłakać się przy kimś to już zupełna porażka.

 

Dokładnie. Nawet przy rodzinie.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:05 am ]

jak ci sie fizycznie nie chce nic robic to musisz zajac sobie czyms umysl hmmm jak masz internet to sobie porob jakies zabawowe testy w stylu albo pograj w karty, warcaby

 

 

dobre sobie. Ja nawet gdy mam dobry humor nie jestem w stanie grać w warcaby, bo od reazu się denerwuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalam radio internetowe nadające salse, a potem zaczynam planować jak i co zrobić zeby było lepiej i co juz osiągnełem, a jak nie dziala to spacer 3h na którym staram sie nie myśleć, o dziwo najlepej działa jak jest zła pogoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( a ja na dzisiaj nie mam pomysłu :(

Trzęsę się jak galareta i nerwowo spoglądam na zegar...

Za godzinę wraca mój chłop z pracy i nie mam pojęcia co mnie czeka. Najprawdopodobniej ostra jazda.

Przydała by się czapka niewidka.

Jeju, jak potrzebuję zauwarzenia to czuję się niewidoczna a jak chciałabym się schować to nie!

Chyba schowam się w piwniecy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie dzieje się bez przyczyny...................Dobrze by było zatrzymać się na sekundę i tak naprawdę się zastanowić co takiego się działo przez ostatnie chwile, może dni że w tej chwili odczuwam w sobie coś nieprzyjemnego, ....a to coś rośnie we mnie . Jak tylko się ,, zatrzymamy" przez sekundę nie damy temu coś nas sprowokować do rzucanie czym kolwiek, zamykaniu się w sobie. Już będziemy w stanie przezwyciężyć to coś. ..................pojawia się po czasie uczucie ulgi, To ja tym razem jestem silniejszy a to coś pokonałem/am. Tylko się zatrzymać.....................Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×