Skocz do zawartości
Nerwica.com

twarz-trądzik-dramat


Twoja_Cisza

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejmuj się! Ja też walczyłam z nieprzyjemnym trądzikiem. Próbowałam już dosłownie wszystkiego, aż trafiłam na Skinoren. Pełna obaw, ale zachęcona pozytywnym wpisem na ten temat na blogu http://referaty.com.pl

W dużej mierze zachęciły mnie zdjęcia autorki postu przedstawiające przed kuracją i po kuracji. Imponujące efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z opinią, że na blizny nic nie pomoże. Sama chodziłam na zabiegi laserowe i jestem bardzo zadowolona. Po bliznach prawie nie ma śladu (ja je widzę na minimalnej głębokości, bo wiem że były).. Trzeba znaleźć po prostu odpowiedni dla siebie zabieg i z niego skorzystać. Co do zmian trądzikowych to polecam zmianę diety. To na pewno pomoże, w dużym stopniu, w zależności od stopnia trądziku i jego nasilenia. Tylko musi to być całkowita zmiana diety, a nie tylko taka na tydzień, dwa. Trochę to trwa, żeby zobaczyć efekty ale są zauważalne więc warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałaś trądzik, na który pomagała dieta, to tylko pozazdrościć. Mnie dopiero izotretynoina pomogła, a to też nie do końca. A na blizny nic, żadne leki ani kosmetyki ani naturalne sposoby. A na leczenie laserowe mnie nie stać. Ani mnie ani wielu innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dieta i odpowiednie nawodnienie organizmu może pomóc w tej sytuacji. Słyszałam również o świetnych właściwościach wody antyoksydacyjnej, której regularne picie spowalnia procesy starzenia, wspomaga detoks, oczyszcza i reguluje organizm. Co więcej wpływa pozytywnie na skórę i włosy. Poczytacie na jej temat więcej na tej stronie - XXXX. Ja właśnie przymierzam się do zakupu jej generatora :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×