Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze ulubione gatunki muzyczne- Ankieta


carlosbueno

Jaki rodzaj muzyki najbardziej lubicie ( 5 opcji do wyboru)  

385 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki rodzaj muzyki najbardziej lubicie ( 5 opcji do wyboru)

    • muzyka klasyczna( poważna)
      25
    • muzyka filmowa
      24
    • muzyka relaksacyjna
      14
    • jazz
      12
    • blues
      9
    • folk
      8
    • poezja śpiewana
      12
    • pop
      24
    • rock
      61
    • grunge
      8
    • heavy metal
      26
    • industrial rock/metal
      24
    • punk rock/hardcore
      22
    • reggae
      10
    • soul/R'n"B
      13
    • hip hop
      22
    • techno
      16
    • house
      10
    • drum and bass
      14
    • ambient/chillout
      16
    • dance
      9
    • disco polo
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w dzieciństwie słuchałam tego ( od razu mam ochotę się zabić naleśnikiem :evil: )

 

1.[videoyoutube=_mQE5_okFYc][/videoyoutube]

2.[videoyoutube=FA11ir1Horg][/videoyoutube]

3.[videoyoutube=6M6samPEMpM][/videoyoutube]

4.[videoyoutube=C-u5WLJ9Yk4][/videoyoutube]

5.[videoyoutube=t706xlwFiBM][/videoyoutube]

6.[videoyoutube=KMLLna8rzfM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, mnie katowali też disco polo ale sama z własnej woli słuchałam kelly famili :shock:

 

Hans, no jasne , że miałam , popcor zbierałam nałogowo i śliniłam się do Leo Dicaprio :) biedne dzieci teraz nie mają się nawet w kim zakochiwać , gdyż co drugi to gej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie słuchałem bojs, girl bandów i ogólnie muzyki dla nastolatków. Właściwie do 16 roku życia nie miałem żadnego gustu muzycznego, słuchałem co najwyżej radia i niezbyt się muzyką interesowałem, dopiero później zacząłem słuchać klasycznego rocka a później nowszego i cięższych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a techno wtedy było :?: znaczy było ale w powijakach i mało popularne i dopiero od połowy lat 90-tych stało się popularniejsze bo pamiętam że w 1993-4 wszyscy metalliki, nirvany słuchali a rok później już techno( lub coś w ten deseń scooter, prodigy itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja matka sluchala rave, german trance, eurodance szyjac sukienki dla klientek (krawcowa :pirate: ), wtedy to wszystko nawet w radiu lecialo (to byly lata 95-97 gdzies. do tego przychodzili obok nas mlodzi imprezowicze, lubuli moja matule, i dawali jej kasety z niemiec :pirate:) , pozniej prodigy, i tak juz polecialo, az do terroru. oto geneza obledu nieznanegosprawcy :great:

 

-- 28 paź 2013, 21:49 --

 

a pierwsza impreza technorave w lodzi-89'rok, takze "techno" bylo, bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice żadnej sprecyzwoanej muzyki nie słuchają, ojciec w ogóle nie znosi a matka lubi ale się na niej nie zna, zna tylko te estradowe gwiazdy typu Rodowicz, Krawczyk itd tych w których w tv i na festiwalach w Opolu, Sopocie pokazują, no ale ja mam rodziców w wieku większości tu obecnych dziadków bo urodzeni w czasie wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a techno wtedy było :?: znaczy było ale w powijakach i mało popularne i dopiero od połowy lat 90-tych stało się popularniejsze bo pamiętam że w 1993-4 wszyscy metalliki, nirvany słuchali a rok później już techno( lub coś w ten deseń scooter, prodigy itp)

no ja właśnie o tamtych latach mówię, miałem wtedy jakieś 14 lat, ale psychicznie byłem na poziomie 10 latka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a techno wtedy było :?: znaczy było ale w powijakach i mało popularne i dopiero od połowy lat 90-tych stało się popularniejsze bo pamiętam że w 1993-4 wszyscy metalliki, nirvany słuchali a rok później już techno( lub coś w ten deseń scooter, prodigy itp)

no ja właśnie o tamtych latach mówię, miałem wtedy jakieś 14 lat, ale psychicznie byłem na poziomie 10 latka

To o.k ja myślałem nie wiem czemu że tak koło 10 miałeś wtedy, ja pamiętam że o muzyce techno chyba w 8 klasie podstawówki usłyszałem czyli wtedy już była w miarę znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w dzieciństwie słuchałam tego ( od razu mam ochotę się zabić naleśnikiem :evil: )

1.[videoyoutube=_mQE5_okFYc][/videoyoutube]

Keli Famili :D Ja byłam zakochana takim rudym długowłosym od nich, jedną piosenkę znałam tylko, pamiętam, że w 30 ton (chyba) widziałam i strzała amora mnie piernicznęła.

 

 

Kiedyś, kiedyś namiętne słuchałam Siekiery,The Gits, potem Theriona, Prodigy, Orbital, KMFDM a teraz jak już coś brzmi podobnie jak wiertarka udarowa, to mi się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×