Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to kogoś obchodzi, ja bez zmian, 3-5x w tygodniu (zależy od roboty) trening siłowy i zaraz po nim 40minut cardio. W przyszłym tygodniu sprawdzę co to dało... jeśli nie za dużo to chyba zacznę zapierniczać interwałowo :roll:

jeśli to niezbyt wścibskie pytanie:

dużo masz balastu do zrzucenia?

 

-- 13 lip 2014, 14:48 --

 

kupmitrumne, pocwiczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie gdzieś info, że szukają mężczyzn do 30 r.ż. do jakichś testów z hgh to piszcie bo nie chce mi się biegać, albo jak do testów leków na astmę to też!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wróciłem, kręgosłup mnie nakur*** że szok z niczego, przydałoby się zrzucić tłuszcz trzewny bo to ujnia nie dość, że nie mieć mięśni już prawie wcale to jeszcze mieć balast zbędny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręgarz? To chyba najprostszy sposób żeby popierdylić sobie jeszcze bardziej, chyba, że jakiś gość fizjoterapeuta a nie szaman z wioski :>

Tak w rzeczywistości to gówno mogę bo mam zmiany przeciążeniowe, skrzywienia, rotacje i tego się nie zmieni, może nawet większość lekarzy zakazałaby mi kompletnie ćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, nie nie jest to wścibskie pytanie :) Jeśli chodzi o kilogramy to nie za dużo, powiedział bym nawet że moja waga mi odpowiada, nie odpowiada mi za to poziom mojej tkanki tłuszczowej, który coś nie chce spaść poniżej 20% a marzy mi się poziom w granicach 12-15% (15 to już max).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kręgosłupa to coś o tym wiem, niestety

mam trochę badań za sobą, więc to nie moje widzimisię :P

generalnie, ćwiczyć trzeba. TRZEBA.

ale, należy dobrać ćwiczenia do stopnia i rodzaju uszkodzeń

wyciskanie 100kg z ciężarem na barkach odpada

ale wyciąg, albo podciąganie no i generalnie takie rzeczy na drążkach

rozchodzi się o to aby cały gorset mięśniowy wokół pasa był wyćwiczony, to kręgosłup ma trochę lżej, i mniej nap***la

to tak z własnych doświadczeń

a dziś na bicyklu 40 km zrobił, może bym mógł więcej ale samemu coś mnie nudzi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także ten tego... niecały miesiąc kolejnych ćwiczeń i diety za mną.

Jest progress :105: Cardio potreningowe chyba działa... te najważniejsze:

- prawie 2kg mniej (czyli 76,5 obecnie przy 178cm wzrostu)

- prawie 2% tkanki tłuszczowej mniej (czyli W KOŃCU poniżej 20%, dokładnie 19 :mrgreen: )

Nadchodzący weekend to będzie załamanie :mrgreen: Ale jestem tego świadomy i będę zapierniczał jak wół żeby stracić jak najwięcej. Mam nadzieję, że w 2 kolejne miesiące zejdzie BF do tych 15%, potem spalacz i jedziemy dalej :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po głębszej analizie

... :mrgreen:

 

Padam na gebem siłownia + basen i rower wykańcza :mrgreen:

Że też na to wcześniej nie wpadłem :roll: Po treningu siłowym i cardio, które zazwyczaj kończę w granicach 14, wieczorem zacznę śmigać na basen i pływać sobie interwałowo :D Przykładowo 2x długość na maxa 2x na luzie, repeat x8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, nie za duże tych ćwiczeń. wiem, że bardzo chcesz, ale... przesadzać też nie można.

 

Ja od kilku dni codziennie biegam. Wczoraj udało mi się zrobić 4 km. dla moich kolan bieganie pod górę to niezły wysiłek- mam zwyrodnienie, ale dałam radę i jestem dumna. no i do tego ćwiczę program Jillian.

 

Już nie mogę się doczekać kiedy wrócę na siłownie :105:

 

PS. chcę sobie kupić jakieś dobre buty na siłownie. Do tej pory ćwiczyłam w soich pumach, które de facto nie są przeznaczone do ćwiczeń i są mega ciężkie. Przerwertowałam mnóstwo stron i strasznie mi sie podobają Adidas Adipure 360 tr, ale raczej już ich nie znajdę :(

Może macie jakieś swoje typy? tak do 300 zł. Wiadomo-najważniejsze, żeby były dobre do ćwiczeń siłowych, ale i wyglądać muszą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też na to wcześniej nie wpadłem :roll: Po treningu siłowym i cardio, które zazwyczaj kończę w granicach 14, wieczorem zacznę śmigać na basen i pływać sobie interwałowo :D Przykładowo 2x długość na maxa 2x na luzie, repeat x8.

Ja robie tak. Jeden dzien w tyg siłownia, drugi rower, 3 basen i tak na zmiane. Jak mi się nudzi to czasem jednego dnia mieszam siłownię albo rower z basenikiem. Męczące to jest ale i efekty są :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, nie za duże tych ćwiczeń. wiem, że bardzo chcesz, ale... przesadzać też nie można.

 

Ja od kilku dni codziennie biegam. Wczoraj udało mi się zrobić 4 km. dla moich kolan bieganie pod górę to niezły wysiłek- mam zwyrodnienie, ale dałam radę i jestem dumna. :P

a nie szkoda kolan? :P

ja bym proponował rower, jest nie gorszy, a mniej obciąża stawy

sam praktykuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×