Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Adrian1995

Depresja - Moje życie nie ma już sensu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Adrian mam 18 lat jestem z Wolsztyna od jakiegoś czasu miewam kołatanie serca to w ogóle nie ustaje od tego wszystkiego fiksuje jak wychodzę na ulicę przejdę parę kroków i nogi mam jak z waty do tego bardzo często robi mi się czarno przed oczami mam myśli samobójcze ale wiem że nie dam rady się zabić bo jestem na to za słaby do tego dochodzi strach przed śmiercią fobia społeczna bo jak idę na ulicy to ludzie się na mnie tak dziwnie gapią jak bym był z kosmosu naprawdę mnie to przeraża

i jeszcze bardzo się boję że stracę nad sobą kontrole albo że po prostu padnę na podłogę i umrę jeżeli ktoś z was ma tak samo niech o tym napisze tutaj

dodam do tego wszystkiego że jestem osobą bezrobotną nie mam pracy 11 października odbieram dowód osobisty ale wątpię że ktoś mnie do pracy przyjmie z takimi objawami jakie mam

nawet nie jestem ubezpieczony bo nigdzie nie pracuję

wszyscy uważają mnie za wariata a gdybym nim był to bym chyba nie pisał o tym na forum tak ?

jeżeli ktoś jest mi wstanie pomóc niech piszę na GG 2054034 albo jak ktoś ma kontakt do dobrego specjalisty lub psychologa/psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adrian1995, biegiem do specjalisty! ;)

objawy, które masz mogą być zmniejszone, możesz poczuć się lepiej. musisz zarejestrować się do psychiatry, pewnie dostaniesz odpowiednie leki, skierowanie na psychoterapię.

trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za radę ale łatwo ci powiedzieć mówiłem już wiele razy rodzicom o moich objawach a oni to ciągle lekceważą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mirosław Kapski

psychiatra

Prywatna Poradnia Zdrowia Psychicznego

ul. Garbarska 11/8, Wolsztyn

Moj kolega go chwalił. również mieszka w Wolsztynie .Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak miałem 18 lat i pierwsze epizody szajby to nie pytałem się rodziców o zdanie ,sam poszedłem do psychiatry i nawet im nie powiedziałem . A Ty czego pękasz ? Skończyłes 18 lat czy tylko tak mówisz ,że skończyłes ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hania33 byłem już kiedyś u tego pana też bardzo go chwaliłem tylko jak on mi zapisze znów masę leków które potem trzeba wykupić to 100 zł mi nie starczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adrian1995, Ja tam miałam...nadal się leczę agorafobia i nerwica lękowa....Wiem , jak się :( czujesz.. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adrian1995, ale pisałeś że masz 18 lat. więc skąd problem? weź to na barki, zarejestruj się i bujnij się do lekarza. gdzie tu potrzebni Ci są rodzice?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adrian1995, To mu opisz sytuacje, i poproś o tańsze zamienniki..ja tak bym zrobiła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tylko problem w tym że ja wiem jak się czuję w środku a inni myślą że jestem jakimś wariatem to mnie najbardziej przeraża

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i koniecznie psycholog lub terapeuta zapisz sie...,poczekasz , lecz warto..

-- 19 wrz 2013, 16:18 --

Adrian1995, nie patrz na innych , patrz na siebie...to Twoje zdrowie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodam jeszcze do tego że już kiedyś jak chodziłem do 3 klasy gimnazjum i miałem badania ciśnienia to mi lekarka powiedziała że mam za duże i że mi strasznie szybko serce wali a w ogóle się niczym nie stresuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adrian1995, mogli bić szybciej na tle nerwowym...zadbaj o zdrowie...ok :?:

-- 19 wrz 2013, 16:26 --

Byleś juz u psychiatry..a robiłeś badania jakieś?moze idz do ogolnego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hania33 ja zawsze byłem radosnym i szczęśliwym chłopakiem od tego czasu jak mi się pojawiły te stany to totalnie mnie rozwaliły i nie mogę myśleć pozytywnie a nawet jak się staram to pomoże to na jakieś 5 minut i potem z nów to wraca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adrian1995, Ja również byłam uśmiechnięta i szczęśliwa..kiedyś..nerwica postępuje i tyle musisz pójść do specjalistów..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a może po prostu zacznę więcej wychodzić do ludzi i to pomoże trzeba też nad tym pomyśleć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adrian1995, A dasz rade? jeżeli dasz to pewnie, ze tak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jutro mam kurs na wózek widłowy muszę się pozytywnie nastawić że wszystko będzie dobrze i go zdać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zarejestruj się w Urzędzie Pracy..zawsze jest ubezpieczenie...

-- 19 wrz 2013, 16:42 --

Adrian1995, Kto Ciebie wysłał na kurs? jeżeli piszesz , ze nie jesteś ubezpieczony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hania33 wiem tylko że czekam do 11 Pażdziernika na dowód osobisty aby go odebrać w urzędzie gminy Wolsztyn

-- 19 wrz 2013, 16:44 --

hania33 te kursy są bezpłatne i są dla każdego co nigdzie nie pracował i aby mógł później znaleźć pracę w jakieś firmie dobrej

to są kursy ohp czyli ochotnicze hufce pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adrian1995, to super lecz co z kursem? prywatnie go zacząłeś?

-- 19 wrz 2013, 16:46 --

Adrian1995, Nie wymaga to rejestracji w PUP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie to jest normalnie kurs taki dla każdego robisz kurs na spawacza lub na wózki widłowe on jest publicznie dla każdego co chce się jakoś wykazać swoimi umiejętnościami i wiedzą

oczywiście jest 1 warunek kurs jet od 18 lat do 25 jak się ma więcej lat niż 25 to już lipa jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, jezeli chodzisz na kurs , mozesz przebywac wsrod ludzi itp. to uwazam , ze nie jest tak zle....

-- 19 wrz 2013, 16:49 --

Dasz rade.. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale dzwoniła do mnie babka z tych kursów że jutro mam przyjść na 12 bo ja jej wytłumaczyłem że czasami mam takiego Stresa że po prostu nie daję rady siedzieć w grupie i jutro będę miał jazdę na wuzku widłowym i będzie tylko instruktor i nie mam się czym stresować bo jak by obok stało 10 osób to bym mógł coś złe zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi