Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja - Moje życie nie ma już sensu


Adrian1995

Rekomendowane odpowiedzi

miałem jednego kumpla z innego miasta ale pokłóciłem się z nim o taką sprawę bo miał mi sprowadzić motorynkę za kasę to jest taki motorek biegowy ciągle wciskał mi kit że jego kumpel pojedzie do Niemiec i mi sprowadzi za tańsze pieniądze potem mówił że już sprowadził a potem wciskał takie coś że jak ten jego kumpel testował tą motorynkę to że coś gasła po paru godzinach potem mi chciał sprzedać swój skuter twierdząc że motorynka nie działa i zacząłem go wyzywać że mnie oszukał że teraz mi skuter wciska a chciałem tą motorynkę i mnie zablokował i straciłem kolegę w sumie nie da się go nazwać kolegą oszukiwał mnie cały miesiąc że motorynka będzie na 100%

 

-- 19 wrz 2013, 17:14 --

 

i od tego czasu stwierdziłem też że nie da się mieć zaufanych kolegów koleżanek że będą mi wszystko wmawiać że to niby prawda a tak naprawdę nabijają się pod cichu jak mam mieć takich znajomych to ja dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33 wiem wiem że wtedy zachowałem się jak palant i że go tak potraktowałem ale nie musiał mi wciskać kitu że jego kolega mi sprowadzi i okłamywał mnie cały miesiąc ja już nawet kasę miałem przygotowaną już myślałem że będę nią jeździć szpanować itp miałem wtedy 17 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem że rozmowa na tym forum trochę mi pomogła wiadomo że przez forum się nie wyleczę z tego i to będzie powracać bez fachowej pomocy

 

hania33 naprawdę mi się z tobą przyjemnie rozmawia można z tobą o wszystkim porozmawiać wiadomo że nie znam cie z reala ale wydajesz mi się sympatyczną osobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×