Skocz do zawartości
Nerwica.com

Preparat ziołowy JIAN NAO BUSHENWAN


rafkol1992

Rekomendowane odpowiedzi

Mad się zdziwił

ale w medycynie chińskiej części ciał zwierząt często są wykorzystywane

niestety też zagrożonych gatunków jak tygrysy

nic to nie da a być może jakiś gatunek wyginie

(nie wiadomo czy te kości tam są)

pewno chodzi o kości węża bądź warana :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje już kilka dni i muszę polecić:) Zawsze miałem mdłości skurcze brzucha bóle brak apetytu ogólny niepokój pocenie się itp.Brałem już sulpiryd jako jedyny lek ale jakoś mi nie przypadł do gustu.Kupiłem tą chińszczyznę no i brzuch nie boli czuje ogólne uspokojenie mam lepszy nastrój i humor, a co najważniejsze myślałem ze to będzie efekt po kilku tygodniach:) a to tak szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, specjalnie się tu zarejestrowałam, żeby pogadać o BUSHENIE. Ja mam taki z większymi pigułkami (bo sa i malutkie, których się więcej bierze) w opakowaniu 70 sztuk. Leczniczo bierze się 2 razy po 5 drażetek a profilaktycznie 2 razy po 2 drażetki. Jeszcze tego nie otworzyłam - ale czuję, że już powinnam zacząć brać, bo z trudem sobie radzę z depresją. Napisz proszę ile Ty bierzesz tabletek? Ile wziałeś za pierwszym razem, jedną tabletkę? Ile teraz, po paru dniach bierzesz? Nadal dobrze się czujesz?

Myslisz, że można się od tego uzależnić? Gdzie to kupiłeś? Bo ja od znajomej, ale jak by się sprawdził, to nie wiem gdzie kupić... Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, specjalnie się tu zarejestrowałam, żeby pogadać o BUSHENIE. Ja mam taki z większymi pigułkami (bo sa i malutkie, których się więcej bierze) w opakowaniu 70 sztuk. Leczniczo bierze się 2 razy po 5 drażetek a profilaktycznie 2 razy po 2 drażetki. Jeszcze tego nie otworzyłam - ale czuję, że już powinnam zacząć brać, bo z trudem sobie radzę z depresją. Napisz proszę ile Ty bierzesz tabletek? Ile wziałeś za pierwszym razem, jedną tabletkę? Ile teraz, po paru dniach bierzesz? Nadal dobrze się czujesz?

Myslisz, że można się od tego uzależnić? Gdzie to kupiłeś? Bo ja od znajomej, ale jak by się sprawdził, to nie wiem gdzie kupić... Pozdrawiam serdecznie :)

tylko po to?

:hide:

to nie wiesz co tracisz

 

 

kości smoka dobre :lol:

ale jak ktoś ma reptilliofobię to co? :lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, to musze się czyms wspomóc a nie zamierzam brac psychotropów, o nie! O Bushenie słyszałam same dobre rzeczy od jednej osoby (lekarki zresztą) i chciałabym poznać opinie innych osób. W necie jest o tym mało...

W Bushenie jest domieszka kosci (minerały) ale większość to zioła, niektóre znane - mieszanka jest podobno bardzo skuteczna i bez skutków ubocznych. Poczekam az rafkol się wypowie co tam u niego w tym temacie :D

Jestem tu nowa, musze sobie poczytać co wy bierzecie... Ja teraz jestem wrakiem człowieka, straciłam apetyt, mam ogromnego doła ale postanowiłam z tego wyjść. Na razie piję melisę (wyciąg i herbatki) oraz biorę jakieś suplementy. BUSHENA trzymam jakoś tak na potem, jak już nie będe mogła ze soba wytrzymać ;)

Rafkol1992 odezwij się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Dla jednych bzdura, dla innych nie. Widze, ze jesteś przeciwnikiem medycyny chińskiej, a jak nie :)

Trochę poczytałam w temacie o ziołach i lecę sobie kupić valused i kropelki L.72 - zacznę od tego. Potem może mieszankę Ojca Gabriela, jak zgromadzę ziółka. Ale BUSHEN czeka ;) Niestety moja depresja ma się dobrze i koniecznie muszę coś brać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te z mniejszymi:P w opakowaniu 120:) Bierze się po 30 dziennie:D ja wystartowałem od 6 dziennie i tak biorę czułem w pierwszych dniach uspokojenie itp wszystko jakby przeszło od wczoraj:D Z tego co wiem to naturalna mieszanka ziołowa wiec chyba nie uzależnia:D mam to od kolegi z Tajlandii:P A od dwoch dni mam jakieś bolę brzucha i nie bóle:P kiedyś mnie dzień w dzień trzymało teraz jakby lepiej:P może jutro weżnę se 15:D ile dałas za swoje? bo u nas strasznie drogie:D a to tansze jest:P moje gg 9699898

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te z mniejszymi:P w opakowaniu 120:) Bierze się po 30 dziennie:D ja wystartowałem od 6 dziennie i tak biorę czułem w pierwszych dniach uspokojenie itp wszystko jakby przeszło od wczoraj:D Z tego co wiem to naturalna mieszanka ziołowa wiec chyba nie uzależnia:D mam to od kolegi z Tajlandii:P A od dwoch dni mam jakieś bolę brzucha i nie bóle:P kiedyś mnie dzień w dzień trzymało teraz jakby lepiej:P może jutro weżnę se 15:D ile dałas za swoje? bo u nas strasznie drogie:D a to tansze jest:P moje gg 9699898

a to wszystko jest na metfecie :lol::lol:

a nie smoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello :) Nie mam gadu. Zapłaciłam coś koło 60 zeta chyba, czyli wychodzi po niecałej złotówce za pigułkę (70 sztuk). To taniej czy drożej niż za Twoje? Ile Ci wychodzi za 30 pigułek? Myslisz, że ten ból brzucha to od tego? I co to znaczy, że wszystko przeszło od wczoraj? Nie czujesz już spokoju? Myslisz, że trzeba zwiększyć dawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nerwice żołądka:) ból nie od tego:) ja mam 720 drażetek za 45zł:) na początku brania czulem uspokojenie tak jakby nerwy ze mnie wychodziły:) nie bolało nic:) było fajnie teraz trochę stresu no i masz brzuch z powrotem:P bierz nie czekaj na pewno nie zaszkodzi:)

 

-- 21 cze 2013, 15:45 --

 

U nas zdzierają forse za takie leki. W PL bym zapłacił 45zł za 120 drażetek:d

 

-- 21 cze 2013, 15:46 --

 

ty masz depresje ja nerwice lekowa lekka depresje fobie społeczną:D

 

-- 21 cze 2013, 15:50 --

 

Czuje się lepiej na pewno zwiększę sobie dawkę do tylu ile zalecają:) tylko wiadomo cykam się:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie masz to tanio. Ja kupowałam u nas, wiec już ze wszystkimi marżami, niestety.

Ciekawe, że tak mało ludzi to zażywa. Nikt się tu nie zgłosił i nie opisał swoich doznań ;) Tylko pojawiło sie zdziwienie, że ze smoka albo słowa krytyki co do "chińszczyzny". Czy nikt z tego forum oprócz Ciebie tego nie stosował??? Mnie na razie uspokaja sam fakt, że to mam i moge w każdej chwili użyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka, poczytałam sobie i brzmi zachęcająco :) Dziwne że BUSHEN jest tak mało popularny, szczególnie wśród nerwicowców i depresantów, hmmm...

 

-- 25 cze 2013, 14:06 --

 

Cześć, to jeszcze raz ja - do rafkol :) Pisałeś wcześniej o braku apetytu, czy po BUSHENIE jest lepiej z tym? Coś jeszcze bierzesz na apetyt? Ja próbuję różnych ziólek ale nie chce mi sie jeść...

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×