Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak mam temu zaradzić??


paola

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Pisze tu pierwszy raz,czytałam wasze posty i wogóle podoba mi się to jak sobie odpisujecie i dodajecie otuchy.Mój problem polega na tym że strasznie szybko sie denerwuje, wyładowuje swoja złość na innych niekiedy niepotrzebnie.Duzo rzeczy mnie przeraza.Ja po cześci zdaje sobie sprawe z tego jak jest ale nie potrafie temu zaradzić,tlumacze sobie pewne rzeczy dobrze ale za chwile i tak one sie robia złe i zaczynam się bać.W domu nieraz nie wiem co mam zrobić z tym to siadam i płacze.Męczy mnie to ale co mam zrobić.Moze potrzebuje kogoś kto by mnie wysłuchał wsparł ale cieżko mi jest komukolwiek zaufać wiec i wszystko trzymam w sobie. :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjitaj paola. Z tego co napisałaś to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego co w Tobie jest nie tak . I to jest dobry objaw bo wiesz nad czym możesz popracować żeby było lepiej. Ja mam podobnie. Tu trzeba zmienić sposób myślenia. Nie brać wszystkiego do siebie. Nabrać do pewnych spraw dystansu. Myśle że rozmowa z psychologiem nie zaszkodziłaby. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka paola!

Moim zdaniem powinnaś zająć się przede wszystkim samooceną. Pomoże Ci w tym lektura książek i artykułów na temat asertywności. Przeszedłem już etap, kiedy innych ceniłem bardziej niż siebie, kiedy martwiłem się co "inni" powiedzą.

Najważniejsza jest miłość do samego siebie; pomyśl sobie w chwilach zwątpienia, że zasługujesz na miłość i nie musisz innych "uszczęśliwiać" a na pewno spełniać ich "zachcianek". Najpierw TY i twoje potrzeby, potem reszta

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×