Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Arsharter

Zaparcia po lekach

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam dosyć wstydliwy problem. Cierpię na nerwicę natrectw. Prze 1,5 roku brałam sertraline teraz od 3 tyg biorę paxtin (paroxetyna). Problem w tym, że leki te powoduja u mnie zaprcia. Wspomagam się błonnikiem. Mam dobra dietę a zaparcia jak są tak są. Lekarz powiedział, że jak raz przy leku wystąiły zaparcia to będą się pojawiać przy każdym innym leku. Nie wiem co robić. mam dosyc silne zaburzenia i nie chce rezygnować z leku bo wiem, że mi pomagają. Jak sobie poradzić z problemem? Czy ktoś z was miał/ ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam dosyć wstydliwy problem. Cierpię na nerwicę natrectw. Prze 1,5 roku brałam sertraline teraz od 3 tyg biorę paxtin (paroxetyna). Problem w tym, że leki te powoduja u mnie zaprcia. Wspomagam się błonnikiem. Mam dobra dietę a zaparcia jak są tak są. Lekarz powiedział, że jak raz przy leku wystąiły zaparcia to będą się pojawiać przy każdym innym leku. Nie wiem co robić. mam dosyc silne zaburzenia i nie chce rezygnować z leku bo wiem, że mi pomagają. Jak sobie poradzić z problemem? Czy ktoś z was miał/ ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×