Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mity na temat mężczyzn.


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

było 3ech takich osobników.w tym jeden pełnosprawny.ten pełnosprawny zadał najwięcej bólu.

Hę?

 

Czytam cicho tę dyskusję i czego dotyczy to zdanie..?

Jacy osobnicy? Jacy niepełnosprawni? Jaki ból?

tego że były w moim życiu 3 "kobiety".dwie były niepełnosprawne a to że była z tego przyjemność tylko z ich strony to można jeszcze zrozumieć bo specjalnie nic nie mają z życia.kiedy osoba pełnosprawna postąpiła w podobny sposób to był potężny cios w pamięć bo wykorzystała mnie w podobny sposób i uciekła.miała za to pieniądze i przyjemność.mi natomiast nigdy by przez gardło nie przeszło poprosić kogoś żeby zwalił mi konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o co masz pretensje?

między innymi.jeden z tych osobników był sprawniejszy odemnie.to była dziewczyna podsunieta przez rodzinką która udawała miłość do mnie za pieniądze.rodzinka wciskała mi kit że to będzie kochająca/milutka żona która skoczy w ogień dla mnie.w rzeczywistości ja zapieprzałem jak wół,oddawałem jej całą rentę + to co zarobiłem u ojca,miała wszystkie moje dokumenty i pin do mojego konta.w rzeczywistości to były tylko buziaki w policzek na pokaz tylko w obecności mojego ojca.kiedy byliśmy sam na sam to kilometr odemnie.kiepsko udawała ta miłość bo to było widać jak na dłoni.skoro nigdy mnie nie chciała i była ze mna tylko dla pieniędzy to niewiem skąd u niej były momentami objawy podniecenia np.paskudzenie mi prześcieradła.do tego na koniec taki komentarz:jesteś biedny,jesteś żebrak,niema ż ciebie pożytku.dajesz tylko dobry seks.skoro była pełnosprawna to nie miała wstydu ani sumienia korzystać z chorego.wiedziała o mojej chorobie.gdyby powiedziała wprost mi lub mojemu ojcu że w to nie wchodzi bo sie brzydzi chorymi lub dała mi w pysk to by mniej bolało bo właśnie tego mozna się spodziewac po pełnosprawnych.do ojca miała rzut beretem żeby do niego podejśc i powiedzieć co myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, boże... co za sz*ata :shock: (sorry)

tym zachowaniem przyniosła wstyd wszystkim młodym i zdrowym.

 

Coś ty wymyślił?

 

Największy mit to taki, że to nie prawda że faceci robia wszystko lepiej od dziewczyn

wymyślił?żeby to była chociaż moja fantazja...jednak to była rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mottem osobnika pełnosprawnego jest unikać jakiejkolwiek styczności z upośledzonymi bo podobno szkoda czasu i takimi tylko się można brzydzić/bać sie.
:shock: Twoja ideologia coraz bardziej mnie szokuje :hide: Co Ty w ogóle tworzysz? :? Dlaczego wkładasz wszystkim w usta swoje słowa i swój odbiór? :pirate: Proszę Cię skończ i wróć do tematu wątku.

na tym wątku obalam mit że każdy facet to zbok i pies na dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym wątku obalam mit że każdy facet to zbok i pies na dziewczyny.

 

Najlepszym rozwiązaniem będzie jak udowodnisz to kobiecie wprowadzając to w życie , a nie obalając mit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Ja mam wrażenie ,że w każdym wątku tylko wylewasz swoje żale i głosisz swoje wydumane poglądy. Kasia Ci już mówiła , załóż swój wątek i tam się żal. Natomiast w innych wątkach przestrzegaj tematu bo będę wyrzucać Twoje posty w kosmos :evil:

dobrze by było gdyby powyższe usery nie zadawali pytań nie na temat.ale to jakoś wychodzi samo z siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×