Skocz do zawartości
Nerwica.com

Polki najagresywniejsze


zujzuj

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście o badaniach jakiejś amerykańskiej pani naukowiec, zajmujacej sie zachowaniami kobiet? Wyszło jej, że najagresywniejsze na świecie są własnie Polki. Nie chodzi o agresje fizyczną, a agresje psychiczną. Podobno najabrdziej bezwzględne są wobec siebie nawzajem. Co o tym myślicie. Troche to niezbyt fajne, jak sie doda jeszcze do tego najbardziej (podobno) zakompleksionych facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ciężko cos takiego w ogóle przyjąć do wiadomości..:) Pani naukowiec to Phyllis Chesler. Tu gamonie niedowiarki macie rozmowe z socjolożką. Mówi o innych badaczach tematu http://dziendobry.tvn.pl/video/agresja-wsrod-polek-niepokojaco-rosnie,104,newest,69672.html możecie sobie posprawdzać. Ja osobiście tak zaangażowany ideologicznie nie jestem, dla mnie to po prostu informacja i nie bardzo nawet potrafię sobie wymyślić motyw tego typu niby oszustw...no ale spoko

 

-- 11 gru 2012, 11:01 --

 

Dodam jeszcze własnie to o czym mówia na końcu...a więc dzisiejsze dziewczynki, które sa zupełnie inne niż były kiedyś i chyba temu nie da sie już zaprzeczyć i zrzucić na żydów... To sie przewija wszędzie. Bardzo często jak czytałem art. o agresji w szkole i jak wypowiadali sie uczniowie to mówili, że dziewczyny są nawet gorsze od facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, bo dzisiaj mamy równouprawnienie i dziewczynki mogą robić to samo co chłopacy czyli bić, palić i pic. Kiedyś dziewczyna musiała być grzeczna i ułożona żeby znaleźć męża, dziś może być singlem, żyć w luźnym związku i nie musi wykazywać się łagodnością i opiekuńczością. Większość kobiet pracuje często robią kariery a tam liczą się inne cechy uznawane za męskie jak siła przebicia, odwaga czasami agresja i bezczelność.

 

Można powiedziec że w całej cywilizacji zachodniej do której my też kandydujemy tak jest a kobiety nie są tak agresywne. Ale w Polsce jeżeli kobieta chce zrobić karieę czy nawet tylko być niezależna finansowo, mieć odpowiedni status społeczny i nie chce tego osiągniac przez bogatego męża to musi być bardziej twarda, rozpychać się łokciami i współzawodniczyć z innymi niż w innym krajach gdzie dużo łatwiej jej osiągnąc sukces i samodzielność z powodu dzikszego kapitalizmu i trudniejszej sytuacji społeczno-gospodarczej naszej ojczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma precyzyjnej definicji słowo "Polki"

Chodzi o kobiety w Londynie biegle mówiące po polsku,

czy o kobiety zamieszkujące (pobocza dróg?) na teranie Polski?

czy też o kłótliwą rodzinę "naukowca" przeprowadzające to arcyrzetelne badanie?

I wg. jakich parametrów ustalono ten arcynaukowy objaw "najagresywniejszości"?

Cudowne badania. Tyle rzetelnej wiedzy. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz jest super jeśli odpowiada ci jego subiektywny wydzwięk. Kali jak kradł to kradzież tez była dla niego super. Jednak chyba nie o to tu chodzi. A komentarz w swojej treści jest wyjątkowo słaby...słaby podwójnie. Bo juz czuje jak zaraz sie zagrzebiemy w jakiś emocjonalnych podejściach do tematu...tak na szybko czuje złośliwość i ironię.

 

1.Zaglądam do encyklopedii i...rzeczywiście definicja jest nie precyzyjna 1:0

2.Kobiety biegle mówiące w Londynie po PL....czy zamieszkujące pobocza dróg?... rozumiem że chcesz ruszyć w drogę wyznaczania precyzyjnej definicji. Wymień wszystko i dopiero wtedy sie poddam. Na razie dogrywka 1:0 nadal

3.Nie wiem według jakich kryteriów 2:0

4. :smile: Tutaj sie potknąłeś/aś bo wiedzy nie ma w poście żadnej(także rzetelnej) więc poprzez emocjonalne zaslepienie pkt dla mnie

 

2:1 przegrałem.

 

...ale chwilka. Siegam do składu cd-ików. Wgrywam sobie moją osobistą, niedostępną dla nikogo aplikację pod tytułem "google". Wpisuje "polki najagresywniejsze" i czary mary, hokus pokus wyskakuje pełno linków

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polki-najagresywniejsze-na-swiecie,73815.html

http://forum.gazeta.pl/forum/w,210,141012942,141012942,Polki_najagresywniejsze_na_swiecie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Mój wpis nie był podyktowany znajomością konkurencyjnych badań, które głosiły,

że najagresywniejsza jest płeć piękna z pewnego prawie wymarłego legendarnego plemienia Amazonek.

punkt dla Was.

Czytając forum polskie niewiasty mogłyby wpaść na pomysł, że one same lub ich koleżanki

są gorsze od statystycznej kobiety. Taka wiedza nie ubogaci ich duchowo ani intelektualnie,

natomiast może rozjątrzyć ich kompleksy, skoro one same są najagresywniejsze,

czy być paliwem do niechęci wobec reszty Polek,

którym "naukowo udowodniono najagresywniejszość".

punkt dla mnie. Remis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×