Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na mnie już przyszedł czas, chcę pożegnać was...


Cappo Di Tutti

Rekomendowane odpowiedzi

Cappo Di Tutti, skoro nie potrzebujesz pomocy nie rozumiem sensu zakładania takiego watku?Miej na uwadze uczucia innych także bo skupiony jestes na sobie już nie napisze czym grozi namawianie do samobójstwa daruj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alkohol + hip-hop daje mieszankę wybuchową w postaci nagłej depresji.

A swoją drogą co to za facet jak wybiera śmierć ucieczką od problemów , zamiast spojrzeć trzeźwo na życie (tchórzostwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, Nie chcę. Sorry, rzeczywiście nie ma sensu szukać tu towarzysza. Pomocy nie chce. Ludzie mnie zawodzą codziennie i nie wierzę w szczery altruizm. Wódka da odwagę. Sija

 

 

polecam kupic rurke w castoramie i cybant tak zeby rura nie spadla gdy przymocujesz ja do wydechu.

smierc jest delikatna bo sie zasypia wiec nie ma sie czego bac .

 

z drugiej strony moze masz poglad Nihiztyczny(Nihizm) i ciezko Ci sie z tym pogodzic...-warto sprawdzic

 

sam mialem plan pujsc spac na wieki w moim Ecli jednak nie mialem jaj. szkoda mi bylo tych co by przeze mnie cierpieli. to jest samolubne ... no ale w zyciu troche trzeba nim byc ...

 

szedlem w dol kiedy mialem dola sam sie nakrecalem... zamiast pisac tu smuty idz odpal samochod i jedz do castoramy po rurke albo zrob cos w tym zyciu co Ci pomoze.

 

nie mowie tu o skakaniu na bungy albo zaliczenie dachowania jednak o czyms co Cie odciagnie od "trupiarni","smecenia","narzekania"

moze sie okazac ze jak przekrecisz kluczyk w garazu w tej "pieknej" chwil odejscia na druga strone po prostu sie poplaczesz ,zrozumiesz i Ci ulzy

 

wiec lepiej jak masz to robic to badz swiadom i bez alko.

 

masz tyle opcji do wyboru: zrozumiec,odejsc,zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×