Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego nie ma tutaj wątku dla psychopatów ? Czyżby byli...


metalearner

Rekomendowane odpowiedzi

No w USA pomimo potępiania tacy ludzie są dosyć popularni, sprzedaje się różne pamiątki z nimi związane czy też w więzieniach dostają listy od fanek.

:time:

 

Nawet niektóre chciałyby miec takiego za męza :lol:

 

Jeden psychopata był dość komiczny i bezparodonowy, prowadził swoje show w telewizji amerykańskiej mając przy tym mase fanów i szmalu a na koncie mase zabitych ludzi ;)

 

-- 02 wrz 2012, 19:16 --

 

Nie "wszędzie" tylko tam , gdzie mam coś do powiedzenia :D

A jak ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie to się bronisz rękami i nogami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przez te lata Śmierć była dla mnie krynicą utęsknionego spokoju, była natychmiastową ulgą w zasięgu ręki, gotowa podać swą pomocną dłoń w każdej chwili. Nie boję się już Jej tak jak inni- to daję mi przewagę, którą w razie konieczności w pełni wykorzystam.

 

Nie tylko Ty tak miałeś, i nie tylko Ty się jej nie boisz. Nie uogólniaj.

 

-- 02 wrz 2012, 19:22 --

 

carlosbueno, jasne że psychopaci mają lepiej , nie jest znany im lęk, zamartiwanie się czy wyrzuty sumienia,przejmują się tylko własna d...pą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ?.................co to zmienia w moim przypadku?Mam się obawiać takich jak ja, czy jak ?

 

 

jasne że psychopaci mają lepiej , nie jest znany im lęk, zamartiwanie się czy wyrzuty sumienia,przejmują się tylko własna d...pą

 

Jasne. Raj na ziemi. Fantastycznie. Tylko że psychopaci z reguły źle kończą....

Zamieniłabyś się ze mną ?

Mam ponad 30 poważnych zarzutów , ktore z pewnością w ten czy inny sposób zdeterminują moje dalsze życie.

Najprawdopodobniej nie umrę ze starości w łóżku.

Fakt-łatwiej mi przyjąć ten fakt i żyć z nim na karku nie robiąc wokół siebie jakiejś dramatycznej histerii-potrafię "trzymać ciśnienie" bez względu na to co się dzieje."Normalnych" ludzi załamuje rozbity samochód , czy chwilowa utraty pracy.Ja "dzięki" chorobie potrafiłem poradzić sobie z naprawdę traumatycznymi sytuacjami. Można powiedzieć że spłynęly po mnie jak woda po kaczce.

Lecz zauważ, że gdybym nie był psychopatą to raczej nie musiałbym teraz "trzymać ciśnienia" ponieważ nie zaistniały by przyczyny dla których musiałbym to robić

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.

Świetnie.

Ulżyło mi.

A tak na marginesie -chcesz mnie sprowokować i się przekonać?

Potrzebujesz emocji?

Tylko zaręczam że Cię "nie rozśmieszę" :D

To właśnie mnie dziwi u motłochu

Pierw drażnią wściekłego psa , apotem wpadają w histerię że pies ich pogryzł...

Zaiste-brak konsekwencji za który raczej nagrody nie będzie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, myslisz że sie Ciebie boje?? człowieku spróbuj mi cos zrobić to się przekonasz że nie warto :twisted:

Takich chojraków jak Ty to ja mam w cztrech literach wiesz :lol:

 

-- 02 wrz 2012, 19:38 --

 

intel, jak mnie wyzywasz na pojedynek to zapraszam, ale pamietaj że nie jestem zalęknioną dziewczynką z nerwicą bez znajomości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zbyt przebiegły i opanowany aby wdawać się z taką miernotą jak ty w pyskówki .

Za chwilę -jak każdy bohater z tego forum -będziesz mnie straszyć milicją

adieu

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zbyt przebiegły i opanowany aby wdawać się z taką miernotą jak ty w pyskówki .

Za chwilę -jak każdy bohater z tego forum -będziesz mnie straszyć milicją

 

Miernotą to Ty jesteś dla mnie. Jak widzisz nie strasze Cie, a tak apropo to chyba w Polsce obecnie funcjonuje policja a nie milicja? :lol: czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milicji nie ma formalnie od 1990 roku w Polsce :mrgreen:

 

Czy uważasz że ten skorumpowany twór , polujący dla łatwych statystyk na posiadaczy lufki trawy czy też na kierowców w miejscach gdzie nawet na rowerze można przekroczyć dozwoloną prędkosć ma prawo nosić nazwę Policja?

 

A może zgodzisz się ze mną , że rodzimi stróże prawa bliżej mają do milicji Łukaszenki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milicji nie ma formalnie od 1990 roku w Polsce :mrgreen:

 

Czy uważasz że ten skorumpowany twór , polujący dla łatwych statystyk na posiadaczy lufki trawy czy też na kierowców w miejscach gdzie nawet na rowerze można przekroczyć dozwoloną prędkosć ma prawo nosić nazwę Policja?

 

A może zgodzisz się ze mną , że rodzimi stróże prawa bliżej mają do milicji Łukaszenki?

 

Ma szczególnie jak poluje na takich jak Ty, co robia napad z bronią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milicji nie ma formalnie od 1990 roku w Polsce :mrgreen:

 

Czy uważasz że ten skorumpowany twór , polujący dla łatwych statystyk na posiadaczy lufki trawy czy też na kierowców w miejscach gdzie nawet na rowerze można przekroczyć dozwoloną prędkosć ma prawo nosić nazwę Policja?

milicja to oddziały paramilitarne tylko kraje komunistyczne i niektóre postkomunistyczne tak zwyczajowa nazywają policję. A co do policji i tego co robi też nie mam o niej dobrego zdania zajmuje się bzdurami i prześladowaniem zwykłych ludzi dla kasy i statystyk a poważnych przestępców a zwłaszcza tych w białych rękawiczkach mają gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhahahahahahaha

"mam znajomości"

 

.......ile razy ja już to słyszałem "jeden telefon i zaraz 3 auta tu przyjadą" hahahahahahahahaha

Kochaniutka, życie to nie amerykański film....

Tu każdy sam musi zadbać o swoją dupę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhahahahahahaha

"mam znajomości"

 

.......ile razy ja już to słyszałem "jeden telefon i zaraz 3 auta tu przyjadą" hahahahahahahahaha

Kochaniutka, życie to nie amerykański film....

Tu każdy sam musi zadbać o swoją dupę

 

Nie wiem ile razy, szczerze to mnie to nie interesuje, a jeśli mnie straszysz to musze Ci powiedzieć, że naprawde

się Ciebie nie boję intelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wielokrotnie było tu już zauważone-psychopaci są przebiegli, inteligentni i potrafią się doskonale maskować. Myślisz , że napisze tutaj to, co chcesz abym napisał?

Zbyt żałosna jesteś aby MNIE sprowokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×