Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wstyd


Gość Keji

Rekomendowane odpowiedzi

ja jako dziecko czy może bardziej nastolatek też się wstydziłem pokazywać na plaży bo wyglądałem jak więzień oświęcimski tak chudy byłem. Teraz jak już się mogę lekko wstydzić lekkiej nadwagi no ale i tak wyglądam lepiej niż połowa facetów na plaży co ma wielkie brzuchy ;)

Bardziej od wyglądu wstydzę się tego kim jestem a raczej tego że jestem totalnym zerem który w życiu nic nie osiągnął .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diatas, nie no wstyd bo staniczka nie miałam, w życiu swojego dziecka na plażę bez całego stroju bym nie puściła... a zdjęc to już wgl bym nie pstrykała . moi rodzice są posrani :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się akurat swojego ciała nie wstydzę, a przynajmniej staram się nie, bo je lubię, nawet pomimo tylu problemów fizycznych, jakie z nim mam (hirsutyzm, lekka nadwaga, niegdyś bardzo ciężki trądzik, którego leczenie było męczarnią), ale diatas nie żeby zaraz po ulicy z gołym zadem biegać :P Na plaży nudystów nie miałabym oporów :mrgreen:

Ale to też kwestia wychowania, bo przecież w naszej kulturze od małego się powtarza, że ciało grzeszne i w ogóle zuo, a dotknij się dziecko tu i ówdzie to ci ręka odpadnie i oślepniesz! ;)

U mnie się dzisiaj ów toksyczny wstyd znowu pojawił przy rozwiązywaniu konfliktu (No dobra, akurat z tą laską niekoniecznie da się cokolwiek rozwiązać, załóżmy, że próby) i jak to po jakiejkolwiek kłótni, wymianie zdań oczywiście spadło na mnie to poczucie, które - gdybym go nie kontrolowała - najlepiej spowodowałoby, iż zwinęłabym się od razu w kłębek, potakując główką, że oczywiście, nie mam prawa się czepiać, to ja wymyślam, to moja wina i ogólnie to ZE MNĄ jest coś nie tak, broń boże z kimś innym, biorę na siebie całe zło świata i w ogóle, jestem wariatką, nie mam racji, a ci, którzy o sprawie wiedzieli skrycie mają mnie za histerycznego świra. Głupi mózg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diatas, nie no wstyd bo staniczka nie miałam, w życiu swojego dziecka na plażę bez całego stroju bym nie puściła... a zdjęc to już wgl bym nie pstrykała . moi rodzice są posrani :P

Ja akurat mieszkam nad morzem i często się widuje dzieciaki bez strojów a kiedyś było ich jeszcze więcej prawie każdy latał goło a nawet 12 latki którym już coś urosło bez stanika latały dziś się to zmieniło i raczej dziewczynki już 6-7 noszą często stroje.

Ja to się wstydzę że mam normalną rodzinę, nic sie w moim życiu patologicznego nie działo i przeciętna inteligencje a jestem nikim i że mimo przeciętnego wyglądu mam, miałem słabe powodzenie u kobiet dużo gorsze od tych mniej atrakcyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że to po prostu moda i komercjalizacja dzieciństwa dziś już 4- 5 letnie dziewczynki chcą być modne lub po prostu inne dziewczynki noszą też te stroje i nie chcą być gorsze. Ale za to w wieku 13-14 lat już zaczynają pokazywać tzw kobiece walory, malować się( to już chyba nawet wcześniej) tak że czasami dorośli faceci nie pedofile spoglądają na takie dziewczyny z ochotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diatas, a co powiesz na fakt, że faceci sobie bez koszulki jezdżą tramwajami w lato? Im nikt nic nie powie, natomiast jakbym ja coś takiego zrobiła, to bym dostała mandat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, no co ty, przecież były historie, że się dziewczyny opalały gdzieś w miescie, w parku i miały rozwiązane staniki zeby sobie plecy opalic i normalnie od straży miejskiej dostały mandaty, mimo że faceci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×