Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zakochać się w przyjaciółce...


Gość jestempiotr

Rekomendowane odpowiedzi

OMG,przepraszam, przez pomyłkę i chyba z głodu przeczytałem "sposób na kotlety" :mrgreen:;)

 

No zgadzam się,że brak zaangażowania,obojętność to nie baza do budowania czegoś trwałego,ale bardziej wiesz chodzi mi o....o taką obojętność i brak zaangażowania emocjonalnego ee podczas poznawania się...dzięki temu facet jest bardziej pociągający...a owe zaangażowanie,brak obojętności i inne cechy może pokazać już póżniej - kiedy kobieta na niego,że tak powiem "leci"(wiem,znowu użyłem głupiego określenia,ale....no nic mi do głowy innego nie przychodziło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG,przepraszam, przez pomyłkę i chyba z głodu przeczytałem "sposób na kotlety" :mrgreen:;)

Głodnemu kotlety na myśli :mrgreen:

No zgadzam się,że brak zaangażowania,obojętność to nie baza do budowania czegoś trwałego,ale bardziej wiesz chodzi mi o....o taką obojętność i brak zaangażowania emocjonalnego ee podczas poznawania się...dzięki temu facet jest bardziej pociągający...a owe zaangażowanie,brak obojętności i inne cechy może pokazać już póżniej - kiedy kobieta na niego,że tak powiem "leci"(wiem,znowu użyłem głupiego określenia,ale....no nic mi do głowy innego nie przychodziło).

Milczący twardziel to ani chibi jakiś steorotyp mężczyzny w naszej kulturze... oczywiście pod ta maską ma się kryć dobre serce i latynoski temperament ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestempiotr..

 

oglądałeś pingwiny z madagaskaru? a konkretniej madagaskar hmm.. 1 lub 2 .. nie pamiętam..

jest tam taka moja ulubiona scena ;) jak Moris mówi to żyrafy, która to już jest w umieralni i czeka na śmierć..

żyraf zakochany jest w swojej przyjaciółce glorii

hmm.. a z resztą.. nie czytałam co prawda regulaminu, ale linka chyba wolno wstawić?

 

polecam :)

 

 

" Mała, polubiłem Cię " ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×