Skocz do zawartości
Nerwica.com

Coś optymistycznego


piernikowa marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukiwałam na forum dla DDA wytchnienia i ulgi- jak wielu z Nas. Założenie tego tematu jest formą podziękowania dla Was wszystkich, którzy swoimi ciepłymi słowami bardzo mi pomogliście.

 

Uważam mianowicie, że każdy z nas potrzebuje w życiu trochę piękna- muzyki, sztuk plastycznych, literatury, dobrego filmu.

Bywają takie dni kiedy nic się nie chce, kiedy najprościej byłoby spuścić głowę, ukryć ją w kolanach albo zwinąć się w samotności na kanapie i gapić się w okno...Bywają też takie rozmowy, które utwierdzają w przekonaniu, że od życia nie ma co wymagać za wiele.

Moim zdaniem nie można się zgodzić na taką ciągłą bylejakość i szarzyznę .

 

Dlatego bardzo proszę spróbujmy się raz jeszcze przełamać (1. raz był chyba wtedy kiedy pomyśleliśmy o sobie jako o DDA i weszliśmy na forum im dedykowane) i podzielić tym co mamy najlepszego i najcenniejszego.

 

Opiszcie ulubione książki, obrazy które Was inspirują, także rzeczy, które pragnęlibyście zobaczyć lub dotknąć. Równie dobrze można opisać kafejkę jak i kawałek muzyczny, który nie może się odkleić.

 

Z mojej strony byłyby to: książka Zadie Smith " O pięknie" i "Smooth" C.Santany:)

 

Oczekuję odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako te chwile szczęśliwe nie zdarzają się nader często, czasem o nich myślę.

A kiedy wkroczą już nieśmiało wtedy najlepszą rzeczą i najcenniejszą staje się strzykawka z roztworem C21H23NO5. Żartuję haha.

To forum dla zaburzonych? O kurczę pieczone, to mój setny post. Nie godzę się na taką bylejakość i szarzyznę.

 

 

Sory za głupie zaczęcie fajnie zapowiadanego się tematu.

 

Z drugiej strony jednego dnia najbardziej chciałbym zobaczyć jeszcze raz góry i wtedy są one dla mnie najcenniejsze. Innego dnia znów nie chcę gór, chcę obejrzeć bardzo dobry film - to mnie wtedy uszczęśliwia. Za miesiąc zainspiruje mnie rzępolenie na gitarze. O który dzień pytasz? Tak najbardziej na świecie i zawsze i wszędzie uszczęśliwia mnie... miłość.

Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najcenniejsze, są cele i marzenia... Dzięki nim żyje.

Kocham sport sztuki walki, bieganie, rugby, koszykówka aktywny tryb życia dzięki wysiłkowi fizycznemu czuję się silny, spokojny i pewny w życiu. Podróże morze, góry zwiedzanie i spędzanie czasu z ludźmi, przyjacółmi. Długie refleksyjne rozmowy, które moblizują mnie do myślenia i działania.

Głośne słuchanie muzyki, książki (psychologia) oraz gotowanie to jest mój sposób na nudę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×