Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem znajomej


JohnnyTheQ

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Zauważyłem że coś dziwnego dzieje się z moją przyjaciółką. Dzieki bogu ona też zaczęla to dostrzegać i poprosiła mnie o pomoc. A ja proszę was, bo sam nie wiem co to może być. Otóż K. miała przez pewien czas kontakt z osobą która praktycznie ją zniszczyła. Została pociagnięta na dno, miała próbę samobójczą. Ledwo udało się jej z tego wyjść. Ale stało się coś dziwnego. Momentami zachowywała się jak nie ona. Była zupełnie inna. Twierdzila, że traci wtedy kontrolę nad tym co mówi i robi. Wygląda jakby wyksztalcila się u niej druga osobowość, dzialająca sprzecznie z pierwszą. Czym może być takie zaburzenie? Oczywiście prócz schizofrenii w skrajnym przypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka zwieżyła mi się ze swojego problemu z którym już nie daje sobie rady .Popada w depresje. po długim stazu małzeńskim doszła do wniosku , ze jej mąż [alkocholik -nie pijący]jest dla niego obojętna poniewaz kocha nadal swoją pierwszą miłośc.Jest z nią nie szczery i podejrzewa ,że utrzymuje z tą kobietą kontakt ,nie interesuje go juz jako kobieta ,czuje się zaniedbywana .Proszę o wasze zdanie i radę w tej sprawie ,abym mogła pomóc koleżance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×