Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam....


ordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem tu juz kilka postow a nawet sie nie przedstawilem, na imie mam Gabriel, mam 26 lat, urodzilem sie i wychowalem na górnym śląsku, a od 3 lat mieszkam w Holandii, to tyle jesli chodzi o moje dane osobowe:) Ogólnie to korzystam z porad psychologa, bo podobno jestem zaburzony, a mianowicie czuje wielką nienawiść do ludzi kolorowej maści, moja jedna psychoterapeutka powiedziala mi ze taki poprostu juz jestem, ze tego nie da sie "naprawic" , jedyne co moge to panować nad złością. Na widok kolorowych mam mega szał w oczach, kolorowe kobiety w ogole mnie nie podniecają, wręcz czuje do nich pogarde, szczerze to nie chce taki byc, bo to bardzo uciążliwe, nie pisze tego wszystkiego zlośliwie, poprostu chcialbym poznac kogos kto ma podobny tok myslenia i jak sobie z tym radzi. Nie pozdrawiam - ordynator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wittaj : )

 

Twoja pani terapeuka jest pier*olnieta i ozesz jej tto powiedziec, ewentualnie daj mi do niej telefon to zadzwonie do niej i powiem jej to osobiscie. Nigdy nie daj sobie nikou wmowic ze ejstes gorszy i ze czegos w sobie nie da sie naprawic - NIGDY.

Ludzie sa rozni, czy czarni czy biali - Poj**eby zdazaly sie w kazdej rasie i płci i sam fakt tego ze widzisz ze masz zle nasttawienie do ludzi innego koloru skory juz jestt pierwszym krokie do wolnosci i tolerancji poniewaz sttajesz sie swiadomy - Ucz sie, rozwijaj i baw bo zaslugujesz na wszystko. Pozdrawiam i witam : )

 

Ps. I jak jakis "madry" psycholog - (uwielbiam to slowo) Powie Ci ze masz "zaburzenie" to musisz wtedy swoja opinie wyrazic w takim konkretnim kopnieciu go w sam srodek jaj butem

 

Pozdrawiam : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×