Skocz do zawartości
Nerwica.com

hi :)


Gość petra

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, ja się wygadałam wczoraj i dziś, serio lżej. Pisz ile chcesz, pamiętaj, że tu wszyscy mają problemy i nikt Cię nie zlekceważy, każdy zdaje sobie sprawe z tego jakie to ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem własnie....nigdy nie mialam czasu na własne problemy bo powtarzano mi ciagle ze inni sa wazniejsi i teraz tez wydaje mi sie ze moje to nic nie znaczace...ehh uzalam sie niepotrzebnie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być ważna, dla siebie przede wszystkim, i swoje dobro mniec nad wszystkich. Wiadomo, że można się poświecic jak się kogoś kocha, ale najlepiej kochać siebie i dbac o soebie. tylko nie popasc w samouwielbienie. heh, u mnie chyba blisko. : D

 

właśnie, jakbyś chciała mnie poznac, na zachęte i dopisac coś o sobie to zapraszam. witajcie-t32455.html

 

dzisiaj jakoś wyjątkowo mam dobry humor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pros bo nie posłucham..nie istnieje na swiecie zadna osoba dla ktorej przestałabym chociaz na jakis czas...nie wiem czy dla własnego dziecka umialabym przestac, cholera wychodzi ze mnie potwor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ałaaaaa to bolało :( oczekiwałam raczej ze powiesz "nie, nie jestes potworem tylko to scierwo chwilowo otumaniło ci umysł"...fuck..samemu sobie wymyslac to co chce sie usłyszec...omg, nie jest dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×