Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie po życiu


michal33

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od pewnego czasu stałam się głęboko wierząca.

Prawdopodobnie wynika to z moich słabości i łatwiej jest żyć wierząc, że ktoś za to wszystko odpowiada, że czuwa nade mną..

Gdyby nie było modlitwy, straciłabym wszelkie nadzieje..

 

Szczególnie uwielbiam św Ritę - patronka od spraw beznadziejnych.

Modlę się do niej codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zginął nagle kiedyś mój kolega. Zaraz po śmierci "przychodził" do mnie bardzo często.

Pierwszy raz zabrał mnie z sobą, byliśmy na cmentarzu przy jego grobie,chciał mi pokazać gdzie jest,ale ja widziałam tylko "nicość" była zimna,szaro-czarna i pusta. Powiedziałam mu ,że nie chcę tam iść bo się boję ...dzisiaj już bym się nie bała ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że każdy z nas podlega reinkarnacji. Po śmierci można odrodzić się jako człowiek, zwierzę lub w jeszcze innej formie. Wszystko zależy od nagromadzonej karmy. Można na to biernie przystać lub też starać się uzyskać oświecenie, wtedy nie będziemy już się rodzić ani umierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic nie ma, choć bardzo bym chciał żeby było, a najlepiej coś lepszego niz tutaj. Reinkarnacji bym nie chciał, bo mam tu swoje życie, jakie by ono nie było, swoją kobietę, i chce z nią zostać nie wyobrażam sobie żyć kiedyś jako nowa osoba i przechodzić wszystko od nowa. Owszem, nie raz myślałem o dostaniu drugiej szansy, ale nie takim kosztem... umrę a potem moje zwłoki zasilą glebę.

 

Śmierć kliniczna to imo żaden dowód na życie po śmierci, to po prostu wytwór walczącej o przetrwanie świadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×