Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem tu nowa


fiolka34

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jak jest za ciepło mam wrażenie ,że zaraz zemdleje jest mi słabo,kręci mi się w głowie,ogólnie czuje się fatalnie.Nawet jak zimą jestem u kogoś co ma bardzo ciepło w mieszkaniu zachowuje się jakby mi się włączało ADHD ciężko to opisać ...o upałach nie wspomne :roll:

 

-- 10 wrz 2011, 20:10 --

 

Zresztą milion razy w ciągu dnia robi mi się nie dobrze ,odjazdy że zaraz zemdleje ,dusznośc walenie serca ,ataki paniki itd. czuje niepokój lęki..do fyzjera ani nigdzie prawie nie chodze bo ostatnio jak byłam dostałam atak i myslałam ze odjade na tym fotelu koszmar jakiś :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja również nowa no cóż równiez zle znosze upały na codzień jeżdzę ,,tym '' autobusem choc nie lubie ponad pól godziny akurat weekend mam wolny od rpacy nie jest zle ale musze słuchac mp3 lub chociaż rzuć gume bo mi duszno jak jest troche ludzi szczególnie tłum lub duszno nie najlepiej to znosze również i u kokgoś w domu często miewam od paru lat migreny cały czas walczę z Tym ,,dziadostwem'' na szczęscie jest troszke lepije ale miło mi jest jak widze ile osob tutaj pisze życzliwych choć nie powiem że fajnie by było spotkać sie kiedyś na żywo w realu jednak wiem ,że większość tutaj osob ma własnie podobne objawy lub bardziej nasilone mam nadzieje ze nie nawali mi komputer składma sobie na laptop lub nowszy komputer bo mój jest bardzo starej generacji no dobrze rozpisałam sie więc jeszcze raz powiem witajcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem eh byłam dzisiaj w biedronce troszke znudów ale i dla spędzenia czasu sam spacer dobrze mi zrobił pogadałam z kolegą pózniej na spacerze dotleniłam sie było sporo ludzi jak to przy sobocie troszke mnie dławiło w gardle żułam gume ale jakos dałam rade wierz mi pól roku temu zero marketów bałam sie strasznie ale troszke psychoterapeuta mi przetłumaczył te leki co biore nie wiem czy az tak pomagają ja sie juz nakręcam na wszystkich świętych moze to smieszne jak ja pojade na drugi koniec miasta autobusem 40 min z rodzicami na cmemntarz do dziadków co innego jechac te 10 min ode mnie zosiedla do tego starszego cmentarza tyle ze tu moj dziadek tylko pochowany jest a tam więcej cóz przez to będa znowu sprzeczki :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mów tak ale mimo to witaj w klubie ehs ja pierwszego dnia w góach miałam problem z jedzeniem spaniem ale na drugi dzien juz spokojnie musialam zazyc tez stoperan jak bylam z chłopakiem no cóz ale po tym wyjezdzie rozstalismy bylismy niecały tydzien mało kasy nie ugodnił konkretnie ze mną ile ,kto ma wziąść on wypłaty nie dostał itd. lub sciemniał tylko z tym co rpawda chodzilismy ze sobą rok wydawało mi sie go dobrze znam w tamta strone za szybko jechalismy jak juz bylismy za krakowem policja zatrzymala nas na szczęscie było polubownie dogadała sie z całkiem sympatycznym ,,gliną''ale nie znal na miejscu dokladnego adresu to mnie troszke w kurzylo w koncu zadzwonił do tje pani z kwatery i powiedziała przez tel.gdzie mamy jechac bylismy niedaleko jednak nerwy troszke byly nawet jadąc troszke czułam sie niepewnie bo jeszcze musialam wczesniej wziasc aviomarin jak mielismy rano jechac autem do zakopanego te 3,5 godziny tak to było pozniej juz ok troszke męczące szlaki ale dałam rade dobrze mi zrobil ten wyjazd jednak byly gafy z jego strony za duzo piwa pozno chodzil spac lubial ogladac filmy na laptopie na gubałówce zaszalał z grą taka o kase ktora przegrał czyli 100 zł ktore dołozyłam sie do kwatery i paliwa gdyz mało zarabiam obecnie praca na ,,czarno'' choc w sumie to facet zaprasza na taka wycieczke i powinien zasponsorowac ko,ejna gafa zero zabezpieczeń na szczescie nic sie nie wydarzyło bo oczywiscie ja musialam miec oczy szeroko otwarte i rozsądeK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×