Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aborcja...


Gość czarna roza

Rekomendowane odpowiedzi

Margolka, śmieję się, bo ktoś nazywa kogoś żałosnym, bo ta osoba nazwała kogoś innego żałosnym - zabawne to dla mnie jest. Więc robi dokładne to samo o co oskarża innych. Lekka hipokryzja ?

Co do hiphopu to może coś pseudo hiphopowego jak Verba mogłoby dodać do tego muzykę ..... ale tak jak pisze marcja, do szuflady, albo ( piszę poważnie) czas się doszkolić, poczytać itd.

 

-- N sie 07, 2011 8:34 pm --

 

I nie ma się co obrażać, tupać nóżką, i wygrażać, że się tu więcej nic nie napisze.... po co to? Komu robi krzywdę tym? Tylko sobie .... a nie o to idzie. Nikt nie będzie całe życie klepał po głowie niestety..... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, Ale dlaczego do szuflady ?

Tobie się wydaje, że Szymborską wszyscy kochali ?

czarna roza, pisz i nie przejmuj się tym co piszą. Po prostu uważam, że to forum to nie odpowiednie miejsce na zamieszczanie swojej twórczości :)

 

Głowa do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapsch, .. a jak ktoś mega fałszuje i za grosz nie ma słuchu to dalej będziesz zachęcać go do śpiewania ? Może czas sprowadzić kogoś na ziemię i zasugerować dokształcenie w tym temacie.....

 

-- N sie 07, 2011 8:38 pm --

 

Może i to forum to nie jest najlepsze miejsce na taką twórczość .... ale obawiam się, że na forum literackim krytyka byłaby bardziej miażdżąca.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam jeszcze od siebie że czarna roza, nadaje się na skandalistkę :mrgreen:

ten temat ma niezłe wzięcie ;) i dobrze... "kiedy przestają o Tobie mówić, to znaczy że nie żyjesz" ;)

Co do samego wiersza już się wypowiedziałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam serdecznie :

- Ćwiczenia z poetyki, pod red. nauk. Agnieszki Gajewskiej, Tomasza Mizerkiewicza ; aut. Agnieszka Gajewska, Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2007.

- Poetyka dzieła literackiego : instrumenty lektury, Ryszard Handke, Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2008.

- Wykłady ze stylistyki, Dorota Zdunkiewicz-Jedynak, Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapsch, .. a jak ktoś mega fałszuje i za grosz nie ma słuchu to dalej będziesz zachęcać go do śpiewania ? Może czas sprowadzić kogoś na ziemię i zasugerować dokształcenie w tym temacie.....

 

Nie Linka. Oczywiście, że nie. Ale wiesz co robię ? NIE SŁUCHAM GO DALEJ. Nie mówię go idź skocz z mostu bo fałszujesz ie nie zrobisz kariery w show bizniesie. Być może komuś innemu ten fałsz się podoba lub ten ktoś nauczy się śpiewać.

 

A tak na serio to tak jak napisałem wyżej. Krytyka jest potrzebna ale ta konstruktywna. Nie ta obelżywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam serdecznie :

- Ćwiczenia z poetyki, pod red. nauk. Agnieszki Gajewskiej, Tomasza Mizerkiewicza ; aut. Agnieszka Gajewska, Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2007.

- Poetyka dzieła literackiego : instrumenty lektury, Ryszard Handke, Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2008.

- Wykłady ze stylistyki, Dorota Zdunkiewicz-Jedynak, Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2008.

A jak już to przeczytam to zostanę Arthurem Rimbaud? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, Ale dlaczego do szuflady ?

Tobie się wydaje, że Szymborską wszyscy kochali ?

 

Nie wiem, jak Tobie to wyjasnic... Nie wszyscy np. kochaja Chopina, sa tacy ktorzy wola np. Kurylewicza. I moga o tym dyskutowac, ale zaden znajacy sie na rzeczy, nie wymieni w kontekscie tej dyskusji nazwiska Rubik ;)

Podobnie Szyborska nie wszystkim sie podoba, ale nie porownywalabym jednak wierszy Szymborskiej z Twoimi wierszami ;)

 

I pies pogrzebany jest wlasnie w tym, ze Ty tego nie czujesz.

Linka masz racje, na forum dot. poezji czy literatury, wiersz zostalby bardzo ostro skrytykowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, nie koniecznie bo do tego trzeba mieć talent, ale przynajmniej technicznie dowiesz się jak są zbudowane wiersze, jakie są rodzaje rymów, do czego służą sylaby itd itd. To dość ważne - bo jak się zna podstawy to nawet bez grama talentu można sklecić coś przyzwoitego.... a jak nie ma ani talentu ani teorii to klapa .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapsch, .. a jak ktoś mega fałszuje i za grosz nie ma słuchu to dalej będziesz zachęcać go do śpiewania ? Może czas sprowadzić kogoś na ziemię i zasugerować dokształcenie w tym temacie.....

 

Uwazam mimo wszystko, ze czego jak czego, ale bycia poeta nie mozna nauczyc sie z ksiazek. To sie albo w sobie ma, albo nie. Ja niestety nie mam, wiec nikogo bym tu nie katowala swoja poezyja :mrgreen: ale za to dobrze sprawdzam sie w pisaniu proza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza, No nie muszę, uważam, że mają płytkie badziewne teksty i nie powinni być określani stylem jako hip hop, bo nie dorastają mu do pięt. :mrgreen:

dla Ciebie mają płytkie i badziewne teksty a dla mnie nie. Tu każdy ma swoje zdanie, a czasami boi się wyrazić swoje zdanie żeby nie napisać coś przeciwko Tobie bo jesteś zielona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy np. kochaja Chopina, sa tacy ktorzy wola np. Kurylewicza. I moga o tym dyskutowac, ale zaden znajacy sie na rzeczy, nie wymieni w kontekscie tej dyskusji nazwiska Rubik

 

Nie no teraz pojechałaś :)

Co ty chcesz porównać ?

 

Ja proponuję ukończyć dyskusję gdyż może być niezdrowe dla niektórych.

Kończąc od siebie powiem tak :

czarna roza, pisz dalej i ćwicz. Zastanów się jedynie gdzie zamieszczasz to co tworzysz

linka, Odpuść już dziewczynie. Nie przystoi - zwłaszcza Tobie.

marcja, Szacun. Twoja krytyka jest na poziomie ;-)

 

Pozdrawiam. Idę na piwo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam, że mają płytkie badziewne teksty i nie powinni być określani stylem jako hip hop, bo nie dorastają mu do pięt.

Ale hip hop, tak samo jak rock, pop, czy jakikolwiek inny gatunek muzyki, to nie tylko ambitni artyści z ciekawą muzyką i głębokim tekstem, ale też badziew albo zwykli średniacy.

 

Myślę, że moglibyście pomyśleć, czy patrzycie na własną twórczość jaką tu prezentujecie sobie wzajemnie jako na sposób oczyszczenia, wyrzucenia czegoś z siebie, takie prywatne katharsis, czy jak na sztukę. Tylko pamiętajcie, że jeśli zdecydujecie się na to drugie może się okazać, że absolutnie każda praca [zamieszczona na forum] jest gówniana - warto? ;-)

 

Od siebie Czarnej Róży napiszę - niech Cię wszystkie bogi i dobre duchy bronią próbować pisać, rysować, rzeźbić, śpiewać, czy... kur... kleić samoloty tak, żeby inni Cię chwalili i powiedzieli "och, jak poprawnie, zgodnie z regułami poetyki, rytmy, rymy ciekawe". Zawsze rób to tak, żeby to TOBIE się podobało, żebyś TY była zadowolona i nawet jednej myśli nie poświęcaj temu, czy to sztuka czy nie. Sprawia Ci frajdę? To rób to dalej, mało frajdy na ziemi. I nie daj się nikomu zniechęcić. :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza, życie byłoby nudne gdyby wszyscy lubili to samo ot co, każdy ma prawo mieć własne zdanie na każdy temat, jeśłi coś wrzucasz do internetu to miej świadomość, że już NIGDY tego nie zlikwidujesz i każdy może napisać co o tym sądzi z zachowaniem pewnych zasad.

Chcesz pisać, pisz - jeśli to lubisz, ale licz się z tym że nie wzbudzisz swoją twórczością podziwu, natomiast jeśłi podchodzisz do tego poważnie to poczytaj troszkę, to pomoże aaa i nie ma się co bać, jestem zielona .... nie nadużywam funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, nie koniecznie bo do tego trzeba mieć talent

Tak myślałem. ;) W tej sytuacji, pomimo wszystko nie chcąc rezygnować z zostania AR, wyjeżdżam do Hareru i będę handlował bronią. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka a nie szło tak odrazu napisać? Potrzebna była ta kłótnia? Nie chodzi o ta krytykę bo dobrze wiesz o tym, ale były przekroczone pewne granicę. Nie mówię że tylko przez Ciebie czy przez innych ale również przezemnie. Czasem trzeba ustąpić i wyciągnąć rękę na zgodę a co do mojego pisania to pisze tylko dlatego że mnie to uspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech Cię wszystkie bogi i dobre duchy bronią próbować pisać, rysować, rzeźbić, śpiewać, czy... kur... kleić samoloty tak, żeby inni Cię chwalili i powiedzieli "och, jak poprawnie, zgodnie z regułami poetyki, rytmy, rymy ciekawe". Zawsze rób to tak, żeby to TOBIE się podobało, żebyś TY była zadowolona i nawet jednej myśli nie poświęcaj temu, czy to sztuka czy nie. Sprawia Ci frajdę? To rób to dalej, mało frajdy na ziemi. I nie daj się nikomu zniechęcić. :)

 

Ja sadze, ze zgodnie z regulami powinni postepowac ci, ktorzy nie maja talentu w jakiejs dziedzinie. Bo milo byloby jednak nie straszyc ludzi swa tworczoscia. Fajnie zeby byla choc poprawna, jesli sie ja publicznie pokazuje.

A ludzie obdarzeni talentem, nie potrzebuja regul, zeby sklecic cos fajnego;)

Mimo, to zycze Ci Czarna Rozo milego pisania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×