Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, ten davin normalnie lepiej niz wygral w lotka :) wsiu wsiu

 

Przecież ja lepiej gotuje. :mrgreen:

 

polemizowałabym :mrgreen:

 

-- 26 cze 2014, 23:52 --

 

no to znajac moje szczescie to ja tylko uja spotkam :yeah:

 

nie marudz... a jak fajny uj... :105::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd.... nie mogę patrzeć na tych szczęśliwych ludzi nawet na fb którzy uśmiechnięci na zdjęciach z gronem przyjaciół bawią się bez takich problemów robią co chcą nie martwią się o jutro nie czekają ciągle marząc o lepszym jutrze i wyjściu z tego pieprzonego bagna czym jest depresja.Jeszcze jak życie 20 latka zaczyna się ograniczać do komputera pigułek i lęku przed wyjściu do ludzi.Kiedy człowiek chcę osiągnąć choć trochę a przez leki lub i nie skutecznośc leczenia życie przelatuję przez palce.Kiedy wszyscy w koło myślą ze jesteś śmierdzącym leniem i masz wszystko w dupie...W pizdu jebać takie życie! :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimno mi,

okno otwarte

a moje myśli daleko stąd.

 

-- 27 cze 2014, 01:24 --

 

ciesze sie ;) ,ze w ostatniej chwili ogarneliśmy sie z kolega i odwołalismy nasze spotkanie o 23.30

teraz pewnie bysmy siedzieli i pili wino i gadali o głupotach a jutro przeciez trzeba zyc,

wziełam cos na sen,poczekam pare minut i ide oddac sie w ramiona Morfeusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd.... nie mogę patrzeć na tych szczęśliwych ludzi nawet na fb którzy uśmiechnięci na zdjęciach z gronem przyjaciół bawią się bez takich problemów robią co chcą nie martwią się o jutro nie czekają ciągle marząc o lepszym jutrze i wyjściu z tego pieprzonego bagna czym jest depresja.Jeszcze jak życie 20 latka zaczyna się ograniczać do komputera pigułek i lęku przed wyjściu do ludzi.Kiedy człowiek chcę osiągnąć choć trochę a przez leki lub i nie skutecznośc leczenia życie przelatuję przez palce.Kiedy wszyscy w koło myślą ze jesteś śmierdzącym leniem i masz wszystko w dupie...W pizdu jebać takie życie! :hide:

 

Popieram w 80%. Tylko bez lęku i niestety bez silnych leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×