Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrec, ja, z racji wieku-niechcąc krępować młodych, na pewno nie pójdę na takie spotkanie, ale sądzę, że warto spotkać się, poznać nowych ludzi...

 

Oj nie przesadzaj, mogłabyś nas chociaż przytulić i powiedzieć, że będzie dobrze. ;) Oczywiście żartuję i wiem o co chodzi.

 

-- 14 cze 2014, 02:37 --

 

jasaw, nie, nie chodzę, ale cały czas pracuję nad sobą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, ja zbyt długo zwlekałam, dopiero gdy odkryłam to forum, wiele osób mnie namawiało i zdecydowałam się, co było bardzo dobrą decyzją. Żałowałam, że ta psychoterapia tak szybko skończyła się. Mogłabym jeszcze raz, ale nie chcę zabierać miejsc młodym-poważnie mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, już nie ma Cię?

 

-- 14 cze 2014, 02:43 --

 

wieslawpas, ja miałam uczucie obręczy na głowie i na spotkaniach, po relaksacjach, minęły...to objaw napięciowy, nic innego.

 

-- 14 cze 2014, 02:45 --

 

wieslawpas, może wybierzesz się do neurologa, u któego ja byłam. Wizyta u Niego jest lepsza niż spotkanie z psychologiem, siedziałam tam ponad godzinę, wiele mówił, ja też. Bardzo mi pomogła ta wizyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem proboje zasanc, nie wychodzi mi to, mam zyciowe klopoty i mysle o nich te myśli generuje napiecie, zażylem afobam i dwa clony, czego zazwyczaj nie robie.

Dzisiaj na terapii poruszylem pare trudnych tematów i od tej pory mam zwiekszone objawy. Zreszta ja najlepiej sie czuje jak nie chodzie na terepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×