Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie dzisiaj walnalem wyciecze samochodem 250 km jedna strona w sumie przejechalem ponad 500 km, pozniej bezposrednio z trasy przyjechalem o klubu, gdzie posluchalem dwa sety. Dzisiaj nie ide na parking nie ma nikogo znajomego. Jak wam zleciel dzien? Bo mnie głównie na jezdzie samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, siemka :) ladywind, jeszcze tydzien temu bałem sie wyjechac poza miasto, ale pomalu przeleamywalem ten lek, to jest juz moja 4 wycieczka za miasto pierwsza 60 km za miasto, druga 100 km, trzecia 75 km, i dzisiejsza 250 km. A naprawde tydzienn temu balem sie wyjechac poza miasto. śrenio jechalem 140 km/h. i wyprzezalem wysztko co bylo po drodze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, co to do kogo ja bede o tej porze dzwonil. Wlasnie z tym parkongiem to jest tak ze raz na 6 dni przychodzi gosciu ktorego nie znam no i dlatego nie ide na parking, a zazwyczaj jak przyjde to siedze od 23:30 do 2:15. Do mieszkania wracam na 2:30 i czas leci.

No ale moze uda sie fajnie pogadac na forum zamiast parkingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, a nie, tam sa tacy ochroniarze ktorych znam juz cale lata i przychodze do nich na pogawedke. to nie ma nic wspolnego z motorycacja to, jest tylko takie ogole gadanie o wszystkim i niczym. A tam jest trzech ludzi ktorych znam Edek, Grzegorz kierownik i Grzegorz zwykly. I przychodza co 48 h, pracuja 24 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×