Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, Jak miałam kiedyś fioła na punkcie tipsów i zrobiłam sobie swoje pierwsze , to musiałam się nauczyć zapinać rozporek , ale da się do wszystkiego przyzwyczaić :lol:

Gorzej przy wycieraniu kapska,gdy szponem sobie przebijesz warstwe srajtaśmy i gówno wejdzie pod pazury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne no bo to tak zwykle jest ... jak coś potrzebują to wiedzą gdzie cię szukać ....

Gorzej jak ty coś potrzebujesz ... wtedy nie ma nikogo ... cudownie wyparowują ... :roll:

 

 

Gorzej przy wycieraniu kapska,gdy szponem sobie przebijesz warstwe srajtaśmy i gówno wejdzie pod pazury.

 

 

jebłam :lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, używam 4 warstwowego , więc nigdy się nie zdarzyło :lol:

Rebelia, dzięki Bogu , że przeszła mi moda na to , teraz hybrydowy jest kól :lol:

 

-- 14 kwi 2014, 21:05 --

 

DwaGuziki, Dlatego na rodzinę nie ma co liczyć , chociaż ja na swoją w niektórych sprawach mogę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Za mało szponowate

Kestrel, prędzej szło sobie rowa podrapać. Kupę zmyjesz, a rowek szczypie dłużej 8)8)8)8)8)8)8)

co ja gadam z wami

Też możliwe,krew z gównem,czy gówno z krwią,piekło na ziemi

czy raczej w dupie?

Co wy,na rodzinę można liczyć,zwłaszcza jak ktoś bogaty jest,testament spisać pomogą,pavulonik podadzą...czy tam wąglika po podaniu papiurów,nie ogarniam was :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, a nie wiem, nie doświadczyłam nigdy krwi ani kinder niespodzianki pod pazurem, to się nie wypowiem, acz możesz przeprowadzić badanie empiryczne sprawdzające drapanie tipsem w rowa. Kup sobie u chińczyków jakiś sztuczny pazur, są tanie i mega niebezpieczne, bo na ogół źle wycięte z szablonu, więc krwawe doznania i ból dupy gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×