Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

AnYa88, zgadzam sie. Jak łapie mnie gorsze samopoczucie...nie ma jak wziąść psiaka i myknąć z nim do lasu na spacer. Relaks niesamowity. Ja mam trzy sunie. A Ty jakie masz?

 

-- 31 sie 2013, 18:18 --

 

hania33, rozumiem. No niestety tak czasami sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani

Ja mam dwie suczki, kundelki, mama i córka. Jakieś półtora roku temu przybłakała sie do mnie suczka. A że mam dobre serduszko, przygarnęłam ją. Była w ciąży. Urodziła dziewczynkę:) cóż było robić..zostały obydwie. w międzyczasie zdechł mój pies, który był u mnie 16 lat.. Mam też kotkę, którą przygarnęłam jak była kociątkiem, po śmierci jej matki. Kotka ma 3 lata, jedna suczka ok.2 lat a jej córka troszke ponad rok. Ja bez zwierząt bym zwariowała..dają mi taką siłę, kochają bezwarunkowo:))

 

-- 31 sie 2013, 18:36 --

 

Kocham zwierzęta, dokarmiam bezdomniaki, reaguję na krzywdę zwierząt. Nie mam przez to sympatii u sąsiadów...ale cóż. Nie obchodzi mnie to. Dla mnie los zwierząt jest ważniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za chwile nieobecności ale musiałam podjechac do sklepu :P

 

AnYa88, moje wszystkie suńki też są przygarnięte. Najstarsza mała kundelka ze schroniska-umieralni w którym psy z głodu jadły się nawzajem. Druga to urodzona przez bezdomną suczkę średnia psina (taki niedorobiony dobermanek). Trzecia to wyżeł z pseudohodowli (własciciel odciął ja od matki bo miała dwa różnego koloru oczka więc stwierdził, że ślepa i się nie sprzeda) trafila do nas jak miala dwa mce... sama skora i kosci. Wet stwierdzil ze jeszcze dwa dni i byłoby po psiaku... Miała byc na DT ale ozakochaliśmy się w niej i została.

 

Wiesz co Ci powiem... cudownie jest czytać to co piszesz... bo to mimo tego z czym na codzień się spotykam przywraca mi wiarę w ludzi. Wielki szacunek :uklon:

 

a to nasze stadko

nuka2.jpg&action=rotate

 

img5419lg.jpg&action=rotate

 

img5435v.jpg&action=rotate

 

-- 31 sie 2013, 19:08 --

 

AnYa88, ja działam na rzecz bezdomniaków. A i tak mi sie przypomniało... w tamtym roku na osiedlu gdzie mieszka moja mama jest pani, która zajmuje się bezdomnymi kotami. Razem z jednym sąsiadem udostęopnili im sowje piwnice. Dokarmia je, ja jej załatwiam karme i środki przeciwpchłowe z fundacji. I pewnego razu dowiedziałam sie, że jedna z sąsiadek nie lubi kotów i ze zbierała podpisy, żeby te koty uśpic :evil: To zaproponowałam żeby zbierac podpisy żeby ją uśpic... i sprawa ucichła a kociaki maja się dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani

 

Stadko super:)) Ja moją kicię mam w awatarze, a moich psiaków fotek nie mam..bo są zbyt ruchliwe by je uchwycić;))

Również wielki szacunek dla Ciebie za podejście do zwierząt:)

 

Też bym taką propyzycję dała w sprawie uśpienia niemiłej pani..

 

Ja będę walczyć dla zwierząt bo one są wdzięczne za to co dla nich robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, ja tez ;)

 

AnYa88, Śliczna kiciunia :D

hehe ja tez czasami nie nadążam za moimi w robieniu zdjęć :D

Ja kocham zwierzęta i staram sie robić tyle ile moge żeby im było dobrze. Oczywiście wszystkim sie nie da pomóc... ale "ratując jednego psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa" :D

 

;)

 

 

to jak masz fb to zapraszam do polubienia naszej organizacji non profit https://www.facebook.com/Owczarek.w.Potrzebie?fref=ts

albo tu http://owczarki.eu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wsparcia. Mam chyba atak ? szybko i płytko oddycham... boję się, że oddech mi się zatrzyma w końcu... Jestem u chłopaka swojego i nie panikuję, tylko siedzę i staram się to przetrwać... długo już to trwa, ponad godzinę... boję się, że to coś gorszego niż nerwica :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×