Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, ale musiało być bardzo źle.Przestraszyłeś mnie.Kino to świetny pomysł

 

samara22, cześć

 

Zaraz muszę się zbierać,o 14.00 muszę wyjść na autobus,nic mi się nie chce,siedzę w piżamie i marznę.Miałam wstać o 9.00 i jeszcze trochę w domku posiedzieć,a zaspałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludzie zakupy?skarpetki slipki..:D.potrzebuje no jakas koszule..pizame,swetr buty ale nie ma mowy abym pojechal na zakupy..za wielki stres..:D

No w obecnym tłoku to szał pał. :mrgreen: Ja niestety jutro muszę odbyć pielgrzymkę do jakiegoś centrum :evil:, mam ostatni wolny weekend przed świetami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

szkoda, że tak to u Ciebie wyszło odnośnie nauki. Ale to chyba na razie lic.?

Ja zamierzam iść na podyplomówkę za rok, jak się pozbieram. Tyle, że nie potrafię się zdecydować na który kierunek . Ale jest sporo czasu, coś w końcu postanowię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, byłeś w Fashion House Outlet Centre w tym koło mnie? Luz-blues, bez kolejek i ceny znośne.

Byłem wielokrotnie nawet fajnie cenowo za markowe ciuchy, ale ja mam problem bo dostałem bony na świeta i to do określonych sklepów. Niezbyt wiem na co je wydać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, to od przyszłego tygodnia będziemy razem wstawać,bo ja też będę musiała już iść na zajęcia ;)

ale ja następny zjazd mam dopiero 7-8.01.

teraz świnta i porządki bo u mnie jeszcze nic nie ruszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło mnie z gg w trakcie rozmowy z kimś :twisted:, nie lubie kakich sytuacji bo pewnie ktoś sobie myśłi, że w połowie rozmowy sobie poszłam i nic nie powiedziałam

 

-- 09 gru 2011, 14:31 --

 

kornelia_lilia,

Zdrowa nie ciągle chora, ale czuje poprawę na szczęście , mam np. ochote wypić kawę, o teraz robie , jak jest ze mną bardzo źle to wogóle mnie do kawy nie ciągnie, ja zawsze jestem zdania,że wszelkie uzywki to jednak przyjemnosc ma być i moj organizm sam tak reaguje, weszłam w faze kaszlu od , którego sie powstrzymuje bo gardło boli, ale klasycznie u mnie ida objawy jak czytałam parę razy o tego typu chorobach tylko z wyjątkiem braku gorączki, ale tak mam widocznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×