Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

MamSwojePoglady, a to tez fajnie, nowi ludzie itp.

 

ja prawdopodobnie tez do szkoly od pazdziernika. ale kit z tym w sumie.

 

chce sobie kupic szelki do jeansow to jakie kupic, mozesz mi poradzic cos, bo nie chce sie wyglupic, a tak sie nie znam troche.

 

 

Calineczka1990, ostatnio pisalas, ze jestes juz studentka czynna. drugi kierunek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, a to nie faktycznie punkowych nie chce.

 

punkow juz teraz chyba malo jest nie? ja w tym roku raz widzialem goscia z irokezem na ulicy.

 

-- 23 kwi 2013, 20:01 --

 

Saraid, czesc. :smile:

 

-- 23 kwi 2013, 20:01 --

 

Calineczka1990, a ma przyszlosc ten zawod? czy juz jest wypierany przez nowoczesniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, to taki zawód, który się rozwija wraz z postępem techniki :D bo nawet jeśli ludzie przestaną wywoływać zdjęcia (z tradycyjnej kliszy), to na pewno znajdą się tacy, którzy będą chcieli wykonać odbitki czy zrobić zdjęcia do dokumentów - tu akurat marne grosze, ja bym się chciała zająć fotografią okolicznościową, a tu już można konkretnie zarobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, to jest problem, bo wielu niby wychodzi z założenia, że ciocia, wujek, kuzyn mają lustrzankę to od razu dobre zdjęcia zrobią, nawet jeśli się zajmują amatorsko fotografią, wolałabym żeby się bawili, a kilka fotek zawsze mogą strzelić ;) poza tym ślub się bierze raz i nie będzie możliwości powtórki jeśli się okaże, że zdjęcia rozmyte, nieostre albo coś ucięte, a taki fotograf się przygotowuje do pracy i wie co robi, jeśli oczywiście jest dobry w swoim fachu :great:

Ładne zdjęcia to pamiątka i z mojej obserwacji wynika, że ludzie mimo wszystko nadal chętnie zatrudniają fotografów na śluby :roll:

 

zmykam do łóżeczka, miłego wieczoru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, ja tez jestem oldschool :smile:

 

ostatni rozwiazywalem test to wyszlo mi, ze zdecydowanie jestem tradycjonalista.

ale to nie znaczy, ze jakis oszolom, po prostu ten postep i zawirowanie mnie troche przerazaja.

 

-- 23 kwi 2013, 20:24 --

 

Calineczka1990, no chyba masz racje jednak, to milego lozeczka :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×