Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, to krakowskim targiem - ja pomaluje a Ty poodkurzasz :yeah:

 

zmienny, :evil: czesc :D

 

omeeena, e tam ;)

 

-- 09 mar 2013, 14:00 --

 

omeeena, no pewnie... jestes kochana :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle jestem wybredna w pracach domowych. Lubię zmywać, ale nie chować potem do szafek. Mogę odkurzać, ale nie zamiatać. Mycie podłogi-tak, ścieranie kurzy-nie. Prasowanie-owszem, byle nie składać. Gotowanie tak, ale bez asysty.

 

-- 09 mar 2013, 13:16 --

 

MamSwojePoglady, co znowu sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle jestem wybredna w pracach domowych. Lubię zmywać, ale nie chować potem do szafek. Mogę odkurzać, ale nie zamiatać. Mycie podłogi-tak, ścieranie kurzy-nie. Prasowanie-owszem, byle nie składać. Gotowanie tak, ale bez asysty.

 

-- 09 mar 2013, 13:16 --

 

MamSwojePoglady, co znowu sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ahh uroki sąsiedztwa :D oni nigdy o mnie nie zapominają, kiedyś jak miała taką silną depresję to dostałam wypracowanie na kartkę a4 od sąsiadki, że mam iść z psem, bo na balkonie się zlała i jej zafajdało barierkę... a najlepsze było zakończenie: pozdrawiam mimo wszystko. Tak sobie myślę czy miała problem wejść te piętro do góry i powiedzieć, ale nie lepszy jest referat :lol:

 

-- 09 mar 2013, 13:32 --

 

omeeena, chciałabym, ale to na policję od razu zadzwoni :roll: ewentualnie kilkanaście minut przed ciszą nocną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ahh uroki sąsiedztwa :D oni nigdy o mnie nie zapominają, kiedyś jak miała taką silną depresję to dostałam wypracowanie na kartkę a4 od sąsiadki, że mam iść z psem, bo na balkonie się zlała i jej zafajdało barierkę... a najlepsze było zakończenie: pozdrawiam mimo wszystko. Tak sobie myślę czy miała problem wejść te piętro do góry i powiedzieć, ale nie lepszy jest referat :lol:

 

-- 09 mar 2013, 13:32 --

 

omeeena, chciałabym, ale to na policję od razu zadzwoni :roll: ewentualnie kilkanaście minut przed ciszą nocną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×