Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, mozesz mi powiedziec, dlaczego spales na lawce, zamiast skorzystac z tych hoteli, ktore podalem Wioli? Przeciez drogie wcale nie byly...A spanie na lawce to nie wiem...kloszardowe takie jakies :roll: No i narazasz sie niepotrzebnie na obrabowanie lub pobicie przez policje. I po co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, Dostałam od Jacka wiadomość, zrozumiesz:

 

 

Dzięki za pomoc. 24 euro za noc to trochę za dużo :D Staram się nie schodzić powyżej 10 USD za nocleg. Noc miałem na dworcu, ale zajechałem tu za późno na szukanie czegokolwiek. Trudno się tu z kimkolwiek porozumieć, nikt nie zna nawet słowa "centrum". Jakoś sobie jednak radzę.

 

Teraz jestem na występach gościnnych w jakimś biurze. Próbuję dogadać się za pomocą translatora. Człowiek obiecał, że mnie przenocuje u siebie w domu lub pomoże znaleźć jakiś tańszy nocleg.

 

Chcę wyskoczyć dziś do Akdamar - tam jest taki stary ormiański kościółek położony nad brzegiem jeziora Van, bo na tym szczególnie mi zależy. Zobaczymy co dalej. Jakby co to jadę do Dogubeyazit pod Araratem.

 

Pozdrawiam Jacek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c6s *rzyc5snę3a0 na 23aw5t4rze 5 za05ast 3ter wch6dzą te cyfer25 2tre sa *6 35tera05 c6 0a0 zr6b5c by t6 z352w5d6wać :shock::lol:

 

-- 14 wrz 2011, 18:27 --

 

Już zlikwidowałm to sobie hihi :mrgreen:

 

-- 14 wrz 2011, 18:28 --

 

Laima,

Już lecę do kuchnji i nakładamm na talerzyk proszę bardzo, smacznego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×