Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, kochana nie denerwuj się... bo dla faceta umycie garów to wyższa szkoła jazdy :mrgreen: wiesz... dla nich to próba... najpierw płyn, później mycie... bo zawsze mogłoby byc na odwrót najpierw by "umyli" a dopiero później płyn na gabke do mycia :yeah: Dla nich to skomplikowane więc ogólnie rzecz biorąc do mycia garów facetom potrzeba myslenia (a to z tym mysleniem u płci przeciwnej różnie bywa :yeah: )

 

Saiga, ech :D Ci faceci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, niech się siostra do roboty weżmie , a myślenie zostawi mi :D

jakie znów gary, brat znowu za dużo kawy wypił i ma halucynacje

siostra nie robi ze mnie szaleńca , tylko się za robotę weżmie , bo świeta się skończyły :P

 

Saiga, To prawda , dlatego powinni wprowadzić w Polsce zakaz spożywania alkoholu dla kobiet :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, rację masz świętą :yeah: nigdy nie zapomnę jak raz moj ojczym sobie herbate poszedł zrobić "najpierw mam nalać wody do kubka czy wrzucić saszetkę?" :lol::D

Tomcio Nerwica, no zostawiałam zawsze bratu myślenie i jak skończylam? :bezradny: no wlasnie święta się skonczyły, trzeba po nich odpoczac :D

powinni wprowadzić w Polsce zakaz spożywania alkoholu dla kobiet

w następstwie czego jakieś 70 % meżczyzn zmarłoby prawiczkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, spokojnie mam jeszcze kilka pomysłów na życie i one już na pewno wypalą :D w święta się siostra odpoczęła , więc niech się siostra nie buntuje , tylko posłucha brata i weżmie się za porządki :P

w następstwie czego jakieś 70 % meżczyzn zmarłoby prawiczkami?

a lekcje odrobiła siostra ? :mrgreen:

"najpierw mam nalać wody do kubka czy wrzucić saszetkę?" :lol::D

ostatnio pierwszy raz robiłem pranie w życiu i się spytałem siostry ( innej siostry :D )czy proszek trzeba wsypać po praniu czy przed praniem :D nie mogłem zrozumieć dlaczego tak się ze mnie zaczęła śmiać , więc sprawdziłem za chwilę na internecie jak to się poprawnie robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, hahahah, tak się uśmiałam z tej pralki, ze aż mama przyszła i się pyta co się dzieje :lol::D

 

w święta się siostra odpoczęła (...) weżmie się (...)a lekcje odrobiła siostra ?

odrobiłam za siebie i za brata :P ale teraz żałuje, ze te z polskiego za brata też zrobiłam :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, wiem , że zrobiłem z siebie osła , ale trudno każdy musi od czegoś zacząć :D

odrobiłam za siebie i za brata ale teraz żałuje, ze te z polskiego za brata też zrobiłam :P

siostra się czepia :P

 

Aranjani, Siostra za mnie zrobiła :mrgreen:

 

no, jak wchodzę to kobiecie oczy z orbit wyłażą

mi też to kobiety mówiły dlatego ... przestałem trzaskać drzwiami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie :D

 

Lilith, współczuję... mnie trzyma od poniedziałku. Leje mi się z nosa, kaszle i ledwo co chodzę. Pocieszam bo dreszcze miałam tylko jeden dzień więc jutro juz powinny minąć. Jakieś wirusy szaleją bo w moim otoczeniu wszyscy po kolei to przechodzą, Polecam maść z majeranku pod nosek... pomaga oddychac.

 

Svafa, hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×