Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica,

ja też chciałem poudawać

kiepsko bratu wyszło :P jeszcze gorzej niż mnie :P

no zajmuję , ale boją się mi zwrócić uwagę albo go sami przestawić

To może następnym razem spróbować nie płacić? :mrgreen:

 

-- 27 gru 2012, 21:15 --

 

Saiga, ja bym nie chciała oglądać pełnej wersji, bo jeszcze Kate Winslet na mnie napluje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łomatko...chwile mnie nie było a tu taka produkcja :shock::mrgreen:

 

a ja mówię moim futrom, że jak będą niegrzeczne to normalnie "łańcuch buda schron" ;) i one i tak maja to gdzieś... wstałam na dwie minuty z sofy i już miejsca pozajmowane :mrgreen:;)

 

Snejana, wracając do rozmowy z samym sobą... ja zawsze twierdze że z kimś inteligentnym czasami trzeba porozmawiać :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ludzie tu mają słowotok :P

hehehe, te futra to rozpieszczone:P mój kot wchodzi do mnie do pokoju, umie sobie sama drzwi otworzyć, ale zamknąc za sobą już nie umie :mrgreen:

ja zawsze jak ze sobą rozmawiam to się nadziwić nie mogę, że mnie jeszcze nikt nie uszkodził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, teraz to tak , ale wtedy to pewnie kobiety mdlały na jego widok :P

ja dziś gadam ze sobą, a brat zdrobnienia wymyśla

piszę szybko i błędy robię :D siostra mnie tak stresuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ja brata stresuję? :shock: a czym? kto tu komu groził uwiezieniem i piłą mechaniczną? ;)

To głupie były te mdlejące kobiety, na widok Johnnego Deppa czy Roberta Downey jr. ok rozumiem, ale Leo Di Caprio? no litości :P

Aranjani, oo ja też :D i znowu oka nie zmrużę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, siostra nie mówi o tym tak głośno :D ja przecież nigdy bym siostry nie uwięził :P

też się dziwie , ale mój sąsiad jest podobny do Roberta Downeya i to naprawdę uderzające podobieństwo , a mimo tego narzeka na brak powodzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie w ogóle :P zaraz Saiga przyjdzie to zaczniecie znów przeciw mnie spiskować :P brat da numer do tego sąsiada 8) chociaż nie, skoro narzeka ma brak powodzenia to musi być z nim coś nie tak, może jest okropny z charakteru, np. całymi dniami pije piwo, ogląda telewizję i robi pranie bez proszku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, czekam na niego , bo sam sobie z siostrą nie poradzę :D pije piwo całymi dniami , ogląda telewizję , ale nie jest tak głupi żeby prać bez proszku :P ... to znaczy facet po prostu potrafi prać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×