Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. wystawiłem sobie parę książek na biurko, którymi może się zajmę oraz wiem że jadę dzisiaj do Konina załatwić sprawę w szkole. Ale np. nie wiem czy będę grał w grę, słuchał muzyki czy wkuwał informatykę, to jest ten margines niewiadomej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiemocokaman, dasz rade na pewno, trzymamy kciuki ;) Ja sobie zamowiłam wczoraj w sieci na abonament iphona 4s tylko musze czekać bo bodajże nie mają na magazynie czy hurotwni. Ciekawe ile to potrwa,a juz sie doczekać nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi drogie Panie za to co teraz napisze. Ale pewien użytkownik ujawniający się co jakiś czas ma trochę racji. Nie mówię, że wszystkie kobiety/dziewczyny są takie. Ale spotkałem mnóstwo osobników płci damskiej zachowujących się tak jak On to opisuje. Nie wspominając o tym, że niby żadna nie zwraca uwagi na wygląd. A jak przychodzi co do czego to "Przepraszam, ale nie jesteś w moim typie". I na tym koniec. Ew potrafia wyłudzić od człowieka pieniądze i tyle je widać. Jak już mówiłem nie wszystkie są takie. Ale w tych czasach (za przeproszeniem) "młodych kur...k" od groma i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×