Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

No przeglądam niektóre działy, ale z racji swoich fobii wchodzę tylko na sprawdzone wątki, a te już się skończyły. Muszę to przełamać tylko nie wiem jak. Po tych drastycznych przeżyciach jakie spotkały mnie w czasie choroby to trochę trudne. Dlatego póki co liczę, że upływ czasu coś pomoże. A jeśli nie to wtedy zacznę działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przed chwilą mocno zdołowałem oglądając film wstawiony przez aperecium w dziale schizofrenia. Chciałem porozmawiać o tym z mamą, ale ona ogląda Wiadomości i nie ma czasu dla mnie. Bo obejrzeniu filmu doszedłem do wniosku, że chorzy potrzebują specjalnego wsparcia, niestety ja takie nie mogę liczyć. Szkoda, bo to wiele dla mnie znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, spędziłem kiedyś czas w szpitalu na spokojniejszym oddziale i dosyć miło to wspominam. Osoby z zaburzeniami bardziej potrafiły mnie zrozumieć, choć nie twierdzę że jest taka reguła, że trzeba przejść przez chorobę, żeby mieć dar zrozumienia innej osoby. Tego niestety wielu osobom brakuje. Widocznie nic nie zmusiło ich do zmiany postawy. Może mam zbyt wygórowane wymagania odnośnie innych ludzi, ale tak to już jest jak się ma skrzywione postrzeganie rzeczywistości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Core, baj.

 

-- 02 paź 2012, 19:08 --

 

Svafa, gdybym znowu nie zaczęła chorować to może i ok bo na nic czasu nie miałam i bylo ok. Dlatego nie przychodziłam, w LO zapierdziel. A teraz nuda i dużo myślenia i nic nie robienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×