Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Requiem nie oglądałem,ale nie sądzę by było równie paskudne i szokujące jak niektóre pozycje tam.

 

a komedii...dawno żadnej nie oglądałem, to nic nie polecę :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, zawsze można wypić to symboliczne piwko w "dziennych wronach" ;) A jak impreza się przeciągnie, to przeniesiemy się do "nocnych darków" :D Takie okazje nie zdarzają się codziennie :D Pewnie sporo osób na forum zechciałoby wpaść. Jakby coś się szykowało, to daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Mój lekarz mówi, że ma bardzo złe doświadczenia w przepisywaniu spamilanu swoim pacjentom. Szczególnie w połączeniu z innymi lekami. Dlatego mi go odradził, bo swego czasu chciałam spróbować.

A możesz napisać coś więcej?

Chętnie, ale to wszystko co wiem na ten temat. Lekarz mi mówił, że spamilan w połączeniu z innymi lekami może wywoływać różne dolegliwości m.in właśnie mdłości. Mówił, że sporo ma takich pacjentów.

Dlatego nawet nie próbowałam spamilanu, bo lekarz wybił mi go z głowy. A chciałam połączyć go z wenlafaksyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spamilan-buspiron to antagonista D2, czyli w moim przypadku odpada skoro biorę Solian w niskich dawkach, żeby rozruszać neurotransmisję dopaminergiczną. W dużych dawkach Solian też jest antagonistą D2 i D3. Zresztą nie potrzebuję leku przeciwlękowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, niedawno wróciłąm z pracy, nie udało mi się pojechać na zlot 3 city; nocowaliśmy u znajomych dziś M podwiozł mnie do roboty w robocie hardkore jednym słowem , wczoraj oglądaliśmy mecz,siedzieliśmy do nocy gadaliśmy i gadaliśmy, rano ból głowy

teraz chwilkę posiedziałam na leżaczku na ogrodzie z psami, gryzły się to je musiałam rozdzielić..piję redsa żurawinowego i zjem sobie lody

jak niedziela u Was ?

;)

ja też dawno komedii nie oglądałam jakby co ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

nie miałam po zolpi uboków,ani po paro , za to sulpiryd w ogóle mi nie słuzy nawet w małej dawce na dopamine a wenla jest średnia i miałam uboki straszne, mysłąm ze se przekręcę na poczatku wenli w sumie ponad miesiac to trwało , teraz jest lepiej , po mianserynie przytyłam za to chociaz dawała fajnie kopa i nakręcała ,ale zaczęłam miewac jazdy z jedzeniem , które mogły przejsc w coś bardziej niebezpiecznego, dlatego wole juz sie pomeczyć z wenla niz brać paro, które optymalnie z mianseryną działało ,ale w innych aspektach szkodziło(mianseryna) :?

pozatym po zolpie śpię po mianserynie w ogóle nie spałam tylko mnie nakrecała w małych dawkach, hydro tez na mnie w ogóle nie działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Dlatego , że mężczyzni lepiej gotują np ja , potrafię szynkę usmażyć , kanapki nauczyłem się robić niedawno i mimo tego , że większość kobiet to potrafi , ja pewnie robię to lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×