Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse, Zatankuje do pełna i ucieknę , numery pewnie spiszą ale to już właściciel będzie mieć problemy :P

Snejana, W sumie nie dziwię mu się , bo dać kobiecie auto to ryzyko , pamiętam jak siostra prowadziła , udało jej się przejechać 10 m i na drzewie skończyła się jazda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, Każdy z nas musi dzwigać swój krzyż , wielbłąd też tylko jego nie utrzymał takiego ciężaru :P

Snejana, Zdałaś ? jak to możliwe , że ty zdałaś a ja nie ? boks.gif , zresztą ja z bratem do dziś nie możemy zdać , a siostra zdała mimo tego , że jeżdzimy lepiej ... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, btw. obiecałam, że do końca świata to ja stracę dziewictwo. :D

 

Snejana, a ja nawet żyję.

 

Bellatrix, oo, u nas już oceny prawie wystawione, muszę jeszcze jutro lecieć polski zaliczyć. ooo

 

Wgl w szkolnym kontekście dałam takie oto ogłoszenie, oceńcie moje szanse:

 

Sprzedam ksiunżki, do III klasy gimnazjum i nawet jakieś do I (jakaś informatyka, technika, coś z te manie). Cena nieogarnięta ale potencjalnych zainteresowanych proszę o kontakt.

(Zaznaczam, że np. ksiużka od fizyki wygląda jak nieużywana, ponieważ była nieużywana. To świadczy o poziomie mej wiedzy w dużym stopniu.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ksiunżki, do III klasy gimnazjum i nawet jakieś do I (jakaś informatyka, technika, coś z te manie). Cena nieogarnięta ale potencjalnych zainteresowanych proszę o kontakt.

(Zaznaczam, że np. ksiużka od fizyki wygląda jak nieużywana, ponieważ była nieużywana. To świadczy o poziomie mej wiedzy w dużym stopniu.)

;)

Dostałam kooooooooooooooooooooopa, więc idę. Pozdrowionka Kochani:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, ło hohho! :D Ciężko będzie trzymać grając oburącz, nawet prawą stope mam zajętą, ale postaram się to robić w pauzach. :D:D

Musze mieć 5 bo na dyplomie inaczej nie wypada, chociaż jeszcze nie wiem jak to zrobię. oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, No tak zapomniałem , że jesteś uwięziona w kuchni z której może cię uwolnić tylko wybraniec ... ale wcześniej będzie musiał pokonać smoka :P

Villain, Im wcześniej tym lepiej , póżniej na egzaminach będzie ci łatwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×