Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Abbey, prosty przykład: u mnie się działo to i propozycję psychologa, co nauczyciel to inne podejście.

Nawet jedną taką co drze mordę zmieniłam - nie krzyczy, bo chyba boi się, że może na mnie wpłynąć. :D

Np. w tamtym roku jeszcze wracałam ze łzami w oczach spod tablicy a teraz luzz. :D

 

-- 24 maja 2012, 15:38 --

 

Abbey, ja mam dobrą opinię. Jakbym miała stróża to bym nawet nie wiedziała, że coś takiego jest. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do poradzenia sobie w innym otoczeniu - rodzice chcą zrobić mi 'niespodziankę' w ramach zakończenia edukacji w gimnazjum i jechać na wyścig. Mam jechać z ojcem. NIE chcę. Pomimo tego, że to kocham, nie chcę. Miałam jechać na osiemnastkę, sama... oni zbytnio mnie ograniczają. Boję się tego wyjazdu. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, sama masz odpowiedź. Uciekniesz gdzieś na studia, bo przecież w L.W nie utkniesz. Myślę, że finansowo by Cię wsparli na tyle ile by mogli. Poza tym są różne zapomogi, stypendia socjalne i naukowe. Zasmakujesz życia.

 

Mirabeleee, czym są dwa lata wobec całego życia? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyjścia, muszę wyjechać po liceum. Nie mamy żadnej szkoły wyższej, a z ukończonym ogólniakiem dużo nie zrobię... :bezradny: Chociaż i tak nie wiem, jak to sobie rodzice wyobrażają, bo ciągle wmawiają 'mieszkanie wynająć za drogo, akademik nie', no to kutfa co.

 

-- 24 maja 2012, 17:05 --

 

Tak matematycznie rzecz biorąc, mam mniej niż dwa lata, haha :yeah:

 

-- 24 maja 2012, 17:06 --

 

slow motion, widzę, że w podobnych momentach wysłałyśmy hejt na moją miejscowość :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Abbey, łoo.

A ja mam się uczyć. Ale nijak, no nijak waćpanno.

 

-- 24 maja 2012, 20:43 --

 

pierwsza miłość? m jak miłość lepsze!

 

hanka, karton, od razu mi się na bonus rysio kojarzy. :silence:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×