Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozwiązły charakter (?)


Katixx

Rekomendowane odpowiedzi

Konieczna jest psychoterapia. Procz tego faktycznie mozesz miec za wysoki poziom testosteronu, jak ktos wczesniej wspominal... Ale jak sadze, widzialabys tez inne objawy tegoz, np. bujne owlosienie, wiec nie wiem czy to ten trop ;) ...

 

Wiem chyba kim jestes - znaczy jakie nicki mialas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że wysoki poziom testosteronu nie ma tu nic do rzeczy.

Testosteron jest organicznym związkiem chemicznym, podstawowym męskim steroidowym hormonem płciowym, który m.in. wpływa na wykształcanie się wtórnych cech płciowych (budowa ciała, głos, typ owłosienia, zarost twarzy itp.),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest problem głębszego kalibru z uwagi na częste zmiany partnerów. To jest m.in. wzorzec, który może się mieścić w spectrum zachowań charakterystycznych dla poważnych zaburzeń.

No, ale autorka wątku powinna ze swoimi problemami zwrócić się do specjalisty, a my conajwyżej możemy wyrazić swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdzilabym co robic, dopiero po ujrzeniu wynikow badan hormonalnych. Jak powtarzal mi na wykladach pan Starowicz- ZAWSZe najpierw badania;)

 

Polemizowac nie ma za bardzo z czym;) Zbyt duze zainteresowanie seksem, przy braku emocjonalnego zaangazowania oraz czeste zmiany parterow to modelowe cechy nadmiaru testosteronu. Co nie znaczy oczywiscie, ze u autorki watku musi tak byc. Moze tez byc i jedno i drugie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, mozesz mnie kojarzyc ;) ja Ciebie tez dobrze pamietam ;)

 

akurat co do owłosienia to mam bardzo bujne, depiluje ręce, twarz... mam ciemne i geste włosy wszędzie :(

a co do autoagresji to tez pewnie macie racje... wlasciwie nie wiem dlaczego to robie. Czy dla czystej przyjemnosci czy wrecz przeciwnie - dla upokorzenia siebie. A moze ja powinnam isc do seksuologa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlosy na twarzy, ktore trzeba golic, to nie jest norma u kobiet...

Nie mozna stwierdzic na podstawie jednego posta, co jest przyczyna. Sprawy maja zwykle wiele przyczyn. Od oceny tego jest seksuolog, ktory dowie sie o autorce watku wiecej niz my i bedzie trzymal wyniki jej badan w reku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×