Skocz do zawartości
Nerwica.com

Praca po szkole policealnej


Gość zappa

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrow

 

Po techniku organizacji reklamy jest praca? Gdzie? I skąd takie informacje?

Bo jeśli masz rację - chętnie się wybiorę, ale ja się obawiam, ze w takich szkołach jest zbyt niski poziom, żeby umieć po nich wystarczająco dużo, by móc wykonywać konkretną pracę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze, nie wydaje mi się, żeby otrzymać dobre, albo chociaż poprawne wykształcenie po szkole policealnej. W moim mieście roi się od tego typu szkół, ale większość z nich jest dla normalnych pracodawców przyczynkiem do drwin, raczej niż czynnikiem skłaniającym ich do zatrudnienia pracownika. Z drugiej strony, dużo zależy od tego, co dana osoba sobą reprezentuje. Jakie ma pasje, które realizuje, jakie doświadczenie i osiągnięcia. Według mnie nawet studia na wielu kierunkach – szczególnie humanistycznych, nie zapewniają dobrego wykształcenia. Dlatego ja wybrałam farmację. Po tych studiach mam przynajmniej duże szanse na znalezienie pracy. Na przykład interesujące dla mnie są oferty pracy sieci apteki medyczne. Wydaje mi się, że warto wybrać studia na Uniwersytecie/Politechnice zamiast szkoły policealnej, jeśli ma się ambicje, by coś osiągnąć. Jeśli nie – nie warto chyba tracić czasu na taką szkołę, tylko od razu podjąć pracę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście w tym wątku,że matura jest łatwa.Nie podeszłam do próbnej ani do takiej i nie wiem jak wygląda tym bardziej nowym programem.Chciałabym jeszcze podejść,spróbować,ale czy po 8-miu latach po skończeniu LO mam w ogóle jakieś szanse tym bardziej,że miałam indywidualne w LO i mizerny poziom na tym indywidualnym?

Może mnie zdopingujecie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×