Skocz do zawartości
Nerwica.com

Coś oprócz nerwicy?


ap40

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nerwice z takimi objawami, że wmawiałem sobie CHAD, tj. min. dostaje stanów pobudzenia z natłokiem myśli i chodzę w kółko. Wtedy często wyobrażam sobie, że w perfekcyjny, spektakularny sposób udaje mi się coś co chciałbym osiągnąc np. chcę zostać muzykiem i wyobrażam sobie, że występuje przed ludźmi, a oni mnie podziwiają. Oczywiście nie mogę się przed tym powstrzymać i tracę sporo czasu... To tylko nerwica czy również coś z moją osobowością?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile masz lat?

Juz prawie 23

ap40, nie przesadzałbym z taką diagnozą, lepiej pójdź do psychologa i porozmawiaj o tym.

Ile czasu zajmuje Ci takie śpiewanie albo inne wyobrażenia ?

Oczywiscie planuje wizytę u psychologa, ale muszę troszke poczekać bo poki co z finansami u mnie ciezko. Czasami zajmuje mi to np. kilka godzin codziennie ale i bywa ze wieksza czesc dnia, nie mowiac o tym jak juz rzeczywiscie zaczne cos tworzyc... wtedy juz niemal cale tygodnie z muzyka i nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie myśli występują regularnie przed snem i świadomie je przywołuję. One mnie uspokajają i stanowią taką wypracowaną metodę na gładkie zaśnięcie. Śmieję się z siebie, że opowiadam sam sobie bajki na dobranoc. W dzień one są nieobecne, więc nie widzę u siebie żadnego problemu. U Ciebie jest to trochę inaczej, zabiera Ci to cenny czas, więc wybrałbym się na twoim miejscu do psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×