Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałam się na dwa kursy, będę mogła być wychowawcą kolonijnym, i idę na warsztat dot. emocji (jakie są, jak nazywać je i jak rozpoznawać).

Bardzo się z tego cieszę, wiadomo - będę mieć większą wiedzę, a na dodatek zdobędę certyfikaty, i to zupełnie za darmo. :105:

 

I dziś wgl było przeeecudownie. Na praktykach super - dyrektorka mnie chwaliła, mówiła, że na następne praktyki też z chęcią mnie przyjmie... Dzieci mnie lubią. Nauczycielka mnie zawsze traktowała na równi, czułam się zawsze świetnie, choć zdarzyła się chwila grozy, bo płakałam z przeciążenia - i nie lubiłam dyrektorki, do dziś :P od dziś ją lubię :P

 

Jeśli chodzi o pierwsze praktyki, to już je odbębniłam, teraz zostało tylko zdać dzienniczek praktyk.

Szukam drugich praktyk... Oby udało się i bym szybko je odbębniła... Bo niedługo zaczną się koła, egzaminy i w 1 i 2 szkole O.o

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 10 minut cieszyłem sie z zaproszenia na rajd o pucharu off-road i propozycji startu bez wpisowego... mój entuzjazm zgasł kiedy uświadomiłem sobie ze w takim stanie jak jestem, nie dam rady...

 

A jakby tak uczestniczyc bez wzgledu na wybik-ile dasz rade-mozna tak?

Moge, ale dla mnie taka jazda bez ciśnienia na wynik, jest bez sensu, za pierwsze miejsce

do zgarnięcia jest 3200usd :D

Tym bardziej jeśli sponsor proponuje mi start za free to niestety muszę jechac do konca, choćbyśmy ja i pilot padali na pysk, chyba ze auto padnie podczas imprezy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 10 minut cieszyłem sie z zaproszenia na rajd o pucharu off-road i propozycji startu bez wpisowego... mój entuzjazm zgasł kiedy uświadomiłem sobie ze w takim stanie jak jestem, nie dam rady...

 

A jakby tak uczestniczyc bez wzgledu na wybik-ile dasz rade-mozna tak?

Moge, ale dla mnie taka jazda bez ciśnienia na wynik, jest bez sensu, za pierwsze miejsce

do zgarnięcia jest 3200usd :D

Tym bardziej jeśli sponsor proponuje mi start za free to niestety muszę jechac do konca, choćbyśmy ja i pilot padali na pysk, chyba ze auto padnie podczas imprezy..

 

qrka wodna.....no szkoda strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perplessa, Na dzien dzisiejszy strasznie mi szkoda, choroba pomalu zaczyna przeginać i odbiera mi cala radości z życia, które kiedyś bardzo lubiłem.

Mam jeszcze cicha nadzieje ze do drugiej polowy maja, wtedy jest impreza, cos zmieni sie z moim zdrowiem i jednak pojadę... pozostaje mi czekac, tylko juz nie wiem na co, chyba na cud..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wyjątkowo dużo komplementów, śmiechy ze znajomymi, którzy ostatnio wydają mi się jacyś bardziej ludzcy. Fajna pogoda, zakupy kosmetyczne, świadomość tego, że no more drama.

 

-- 03 kwi 2014, 18:16 --

 

Jakoś wyjątkowo dużo komplementów, śmiechy ze znajomymi, którzy ostatnio wydają mi się jacyś bardziej ludzcy. Fajna pogoda, zakupy kosmetyczne, świadomość tego, że no more drama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×