Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Czym jest asertywoność

 

-- 14 lut 2014, 14:59 --

 

od dłuższego czasu dociera do mnie masa upokorzeń.

jak by mało było tego że walczę z nerwicą.

Jakiś czas temu zrobiłem wielki postęp w walce z nerwica natręctw.A teraz bardzo dużo trudnych ludzi próbuje mnie upokorzyć.

Ja się nie poddaję ale dużo zdrowia czasami na tym tracę bo te upokorzenia zazwyczaj są zakamuflowane.

Czasami sam nie wiem gdzie jestem,jest ciężko.I znoszę to wszystko razem z nerwicą natręctw

Ale zwarzywszy że się nie poddaję i walczę z tym wszystkim czyni ze mnie silnego człowieka nawet jesli mam wiele potknięć bo nie łatwo czasami dobrze wszystko zrobić.Ale nie wyjaśnione upokorzenia zostają i oslabiaja moją samoocenę.A szacunk do samego siebie jest bardzo ważny-Dbajmy o siebie i nie pozwolmy nikomu wleźć na głowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuferek na lakiery , lampę , pilniczki :105: mała rzecz a daje tyle radości ile orgazm :105:

Jako pracownik branży kosmetyczno-pazurowej i wysyłkowej, (nie ja wybierałem tematykę firmy rodzinki), przenosząc tysiące kufrów,stwierdzam że nie wiem co w nich niezwykłego :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, kuferek zebra http://www.allepaznokcie.pl/18028-kuferek-rozkladany-na-lampe-uv-36-watt-zebra.html

a do tego dostałam (jeszcze nie przyszło ) zestaw do manicuru hybrydowego

http://www.allepaznokcie.pl/19413-zestaw-do-manicure-hybrydowego-7x-lakier-uv-unique.html

 

w późniejszym czasie mam zamiar zamówić kwasy migdałowy , peeling kawitacyjni i zestaw do woskowania :)

Być moze w przyszłości bedę miała swój salon z depilacją laserową i całą reszta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, na lakiery fajny , nie wiem jak z kosmetykami , ja mam tego tyle , że mi się nie mieści do "kosmetyczki"

a lakiery "normalne trzymam" w lodówce :mrgreen:

 

Śmiercionauta, wysłałabyś mi jedna butelkę :)

 

-- 14 lut 2014, 18:29 --

 

Kestrel, zazdroszczę !!!!!!!!!!!! macie dużo fajnych rzeczy widzę , coś zamówię pewnie :D

 

-- 14 lut 2014, 18:31 --

 

Macie kwasy migdałowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a lakiery "normalne trzymam" w lodówce

I nie ma w tym nic śmiesznego, bo ja też. Ale kończy mi się miejsce w lodówce na półce i trzeba będzie część wywalić gdzieś.

 

A swoją drogą teraz tak obczajam stronę, fajne rzeczy, szczęśliwie nie tylko do paznokci, bo w tym zakresie ogarniam tylko absolutne podstawy i pewnie też coś zamówię. Kiedyś 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×