Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

frustrated, o tak. Niech nam sie trafia jak najczesciej :)))

KillBill, łowisz??? :D Nigdy nie lowilam ale wydaje mi sie ze to idealne polaczenie dla ludzi, ktorzy chca odpoczac... nie dosc ze robia cos dla nich fajnego to moga troche zwolnic i pobys troche w ciszy i spokoju ze swoimi myslami. Moze sie przerzuce na lowienie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frustrated, o tak. Niech nam sie trafia jak najczesciej :)))

KillBill, łowisz??? :D Nigdy nie lowilam ale wydaje mi sie ze to idealne polaczenie dla ludzi, ktorzy chca odpoczac... nie dosc ze robia cos dla nich fajnego to moga troche zwolnic i pobys troche w ciszy i spokoju ze swoimi myslami. Moze sie przerzuce na lowienie? :D

tak.ryby biorą dwa razy w sezonie teraz i pod koniec lata poza tymi okresami ryby się łappie z przypadku,ale zawsze jest pretekst wyjazdu na weekend nad wodę "na ryby".można sobie samemu posiedzieć w pięknych okolicznościach przyrody,można ze znajomymi pogrillować a przede wszystkim nie siedzieć przed kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie mi przypominał, że naprawdę było źle, więc powinnam się cieszyć z tego, co jest

Jezeli taka motywacja to niech zostanie :D

 

a w ogóle można na tym forum zmieniać nicki?

Mysle, ze w porozumieniu z administracja mozna... na kazdym na ktorym bylam nie bylo z tym problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, u mnie wczoraj było ślicznie,a ja przesiedziałam na praktyce,a jak po południu wyszłam to znów potwornie duszno było i nie dało się spacerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×