Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

emme_4, sytuacja mało śmieszna, ale akurat w tramwaju spotkała mnie drugi raz więc sobie myślę, że jak już mi się przykro zrobiło to chociaż sobie posiedzę zamiast stać w ścisku. Oczywiście, ostentacyjnie trzymałam się za brzuch, siedząc już na wymarzonym krześle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emme_4, na pewno leki mają wpływ na "wygląd" naszego brzucha...

Ja po chemi- i radioterapii wyglądałam jak monstrum, dużo czasu minęło nim opuchlizna zeszła. Z nadwagą walczę od wielu, wielu lat. W zeszłym roku znajoma poleciła mi FLAVON. który zawiera mnóstwo antyoksydantów, oczyszcza organizm...i w ciągu roku zażywania zrzuciłam prawie 9 kg.

Najważniejsze, że znacznie poprawiły się moje wskaźniki wątrobowe. Ponieważ on jest dość drogi, zrobiłam sobie przerwę, teraz mam zamiar skorzystać z mieszanek ziołowych, przepisanych przez lekarza-zielarza, które kiedyś stosowałam. Ostatnio, zanim wybiorę się do zielarza, stosuję też Ostropest plamisty mielony...tanie zioło, dostępne w sklepach zielarskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, ja tak samo ;) teraz sobie cyknę coś od czasu do czasu, ale tak z pół roku temu :hide:

Ja się dziś czuję kochana :D może nie tak, jak bym chciała, ale miłość ma różne formy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×