Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
jann45

dlaczego lek gasprid pogarsza mój stan

Rekomendowane odpowiedzi

w skrocie gasprid to lek ktory powoduje wzmocnienie skorczow i oprozniania zoladka i dwunastnicy, po nim , juz po malej dawce np 1/4 tab czyli 2,5 mg czuje sie jak bym mial umrze , czuje cos zracego w jelitach co mi je paralizuje, dopiero lewatywa z sody oczyszczonej troche pomaga , bo jesli tego szybko nie zrobie to dostaje goraczki, zimnych potow i drgawek, oraz objawy psychiczne jak lęki niepokoj, pobudzenie , omdlenia - dlaczego?

dodam ze srodki przeczyszczajace dzialajace na jelita nie maja na mnie negatywnego wplywu i raczej pomagaja takiego wplywu takiego wplywu . mam refluks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jann45, a skąd my mamy to wiedzieć? Wyczytać w magicznej kuli?

Poszukaj na forach dla "żołądkowców" albo najlepiej udaj się do gastrologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×