Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed wykonaniem ...


sk8orlife

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

A więc chciałbym się spytać jak mam przełamać strach...

Jeżdżę na deskorolce, miałem dwa razy gips na prawej nodze i wielokrotne skręcenie kostki.

I przy wykonywaniu wielu tricków właśnie tą nogą ląduje na ziemi zamiast na deskorolce.

Wielokrotnie wmawiałem sobie czego się boisz połóż ta nogę na desce i szlak mnie trafiał bo znowu nie wychodziło.

To jest jak taki odruch bezwarunkowy, psychicznie chcę to zrobić ale fizycznie nie da rady ;/

Jak znacie jakieś sposoby na przełamanie strachu proszę napiszcie.

Z góry dziękuje i pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sk8orlife, witaj. Nie ma potrzeby pisania postu o identycznej treści w dwóch tematach. Cierpliwości, a myślę, że znajdą się forumowicze, którzy odpowiedzą na Twoje pytanie. Mam nadzieję, że uda Ci się przełamać stach i czerpać pełną radość z Twojej pasji ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sk8orlife, tak już jest. Matka natura tak przystosowała mózg, żebyśmy w miarę możliwości nie nadwyrężali bardziej tych stawów, które są w jakimś sensie słabsze. Nie mam pojęcia, co możesz z tym zrobić, bo to, co robi Twój mózg, jest bardzo rozsądne. Naucz się tricków na drugą nogę. Innego wyjścia nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sk8orlife, długo już tak masz?

Jak robisz tricki, przy których spadasz na deskę na dwie nogi ( kickflip 360 np) to również się boisz?

 

Ja miałam podobne do twoich problemy przy pracy z końmi - wierz mi, byłam o wieeele gorzej połamana, ale przemóc pomógł mi się... przymus. Z zewnątrz oczywiście - przy desce średnio można to zrobić, ale myślę, że sam czas i wielokrotne próby dadzą rezultat. Plus nastawienie - ja myślałam "choj, najwyżej się zabiję/połamię, raz kozie śmierć" ale tobie wystarczy oswojenie się z bólem, złamanie to nie jest coś nie do przeżycia, jeśli nie przestaniesz się go bać, nici z deski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×