Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
RepairMySoul

DECYBELIA, Wkrótce zaczynamy ! [Nowy Beat]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was gorąco, jako że zajmuje sie muzyką z moim bratem, zachęcam was do odsłuchu najnowszego podkładu muzycznego/beatu o nazwie whiskey pod adresem :

http://www.myspace.com/decybeliaa

Również zachęcam do wyczekiwania naszego nadchodzącego albumu w stylu HH,Reggae, Oraz Psychedelic !

Miłego odsłuchu, prosze również o wasze opinie drodzy forumowicze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

RepairMySoul, Lubie muzę psychodeliczną ,pogan folk i industrial

Fajna ,nawet linia melodyczna ,dla mnie brak głebi i taki syntetyczny korgowski bass.

Ale kierunek ok :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem o co chodzi, niestety Mauolat autor beatu i mój braciszek został raczej wychowany w klimatach amerykanskich plastikowych beatów, mamy producenta od psycho :)

Jeżeli poświęcisz pare minut na odsłuch naszego baardzo starego kawałka ze stareeeej ekipy zapraszam pod ten link : http://www.youtube.com/watch?v=DlI8mphEzh4

PS- Przez słaby sprzet jakoś daje w tyłek, ale teraz będzie lepiej [ Ja to ten pierwszy ]

A tutaj bardziej lajtowy kawałek z featuringiem [ oczywiscie znów zbyt słaby sprzet na damski wokal ]

Zapraszam :

Proszę o opinie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

trochę "body count" i "Ice T "..ale pewnie jestescie tak młodzi ,że Body Count jest wam nieznany :D

Ten drugi kawałek lepszy

W sumie polski hop polski rap i discopolo to jedyne style muzyki które minie pasują

Nie lubię komerchy ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie do takich słuchaczy chcemy trafiać, nie będziemy robić komercjii i ścigac sie z maćkiem z boysów na tvn turbo ! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To jedyna hopówka jaka ostatni objawiła sie i da sie słuchać :) na dodatek z mojego miasta :D duma mnie rozpiera :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi